ВЛСИ могућности у Хајдерабаду

T

Tan

Guest
Здраво пријатељи, ја сам урадио мој ПГ Диплома у дигиталном пројектовању система из Пуне Университи.И додао моју биографију у наукри.цом и монстериндиа ... нисам добио никакав одговор, тако фар.Цоулд неко молим вас да ме обавестите да ли постоје било могућности у Хајдерабаду у овом домену? Хвала Тан
 
постоји око 25 предузећа раде ВЛСИ, у могу посетити ИТ парк у лице све најбоље
 
Здраво прииа, Хвала Вам репли.Цан сте ми дали име компанија које раде у Хајдерабаду, и ако је могуће можете обезбедити референцу. чекајући одговор. хвала још једном Тан
 
Ти дин 'имаш посао преко кампусу? Овај пут ПУ имао добре пласмане. У сваком случају, сада је заиста тешко добити посао, цоз да сертификација једва додаје свој емплоиаблити фактор. Покушајте за неке свежије отварања, да редовно проверавате Фресхерс градилиштима за Индију / Хид. Срећно!
 
Ти дин 'имаш посао преко кампусу? Овај пут ПУ имао добре пласмане. У сваком случају, сада је заиста тешко добити посао, цоз да сертификација једва додаје свој емплоиаблити фактор. Покушајте за неке свежије отварања, да редовно проверавате Фресхерс градилиштима за Индију / Хид. Срећно! Здраво, ја нисам добио своју тачку Можеш ли бити јаснији молим вас ... ..
 
мислим Ур Мохит Бхардваг .... ја пишем
 
[Куоте = прииа06; 311517] има око 25 предузећа раде ВЛСИ, у могу посетити ИТ парк у лице све најбоље [/ куоте] моја може у плс ттел ми хв 2 види наше поруке у форуму
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top