Замените АТ89Ц2051 са АТ89С2051

R

red_thunder

Guest
Здраво! Ако неко може да помогне, ја бих да знам да ли бих могао да замени АТ89 [б] Ц [/ б] са АТ89 2051 [Б] С [/ Б] 2051 без икаквих измена у хардверу и софтверу. Дозволите ми да објасним, имам пројекат ЕЛЕКТОР (ИР светло тамнија) на основу Ц2051 уЦ који се не могу програмирати преко ИЦСП програмер који сам већ, па бих да га замените са С2051 уЦ, ако је то могуће. ХВАЛА! Андреј
 
Здраво Да, можете да замените с2051 ... Побрините се за серијско програмирање линија ако одлучите да је програм одбора Поздрави Нандху
 
То се може урадити ако имате било каквих доутс проверите Атмел сајт за сваку апликацију Нотес за прелаз са 89ц2051 до 89с2051
 
[Б] [цолор = даркблуе] Само замени ... нема разлике .. 89с51 је исти као 89ц51 у свему .. Такође, [у] АТ89Ц2051 [/ у] и [у] АТ89С2051 [/ и] су такодје истог .. [У] Једна мала разлика у ..:[/] 89с51 има један мали објекат .. може бити и програмиран са .. 1. програмер .. 2. серијски (ИСП) Поздрави, Симран .. [/ Цолор] [/ б]
 
Урадио сам то пре и није било проблема на свим
 
у могу да замене серије С са ц серија без измена у хардверу, у ствари, С серија је исти Серија Ц само можемо програма серије С са ИСП..
 
Здраво! Желео бих да хвала за све ваше одговоре. Имам само једно друго питање. Могу ли додај мој УСБ-ИСП програматор (ИТ подршка АТ89С2051) директно на МОСИ, МИСО, СЦК, РСТ, ВЦЦ и ГНД порт уЦ или морам да додам измедју неких отпорника, на мом хардверу, јер никада нисам дизајнирао уЦ са ИСП програмирање способности. Хвала за све одговоре. Андреј
 
Здраво повезивање директно на порт пинова Донт користити било који отпорника. То може изазвати проблеме кола ће ми помоћи да вас боље Нандху
 
Хвала вам на помоци, Нандху сам прилогу шеми да боље разумеју шта треба да урадим. Хвала Андреј
 
Нема пробс уопште .... то ће радити
 
Хаи Ред_тхунер Хвала на кредите .. Ћу знати да ли сте у стању да инцирцуит програма? Мој савет: Молимо вас да смени све улаза или излаза повезан са ИСП пинове на сомеотхер бесплатно пинова (видим доста слободног пинова). ништа друго Поздрави Нандху
 
Моје искуство са овим ИСП-а ствари се, ресетује ПИН не сме да се повеже са другим компонентама, а ИСП-а не своје "гори", тако да можете имати џампер кад кола у процесу преузимања и када коло ради свој програм
 
Здраво Обојица су скоро исти, са мало мала разлика, али ће радити у вашем пројекту, ја га користили без проблема дошао. поздрав
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top