Захтевати шеми

C

csr1981

Guest
Поздрав свима, ја сам мод-60 бројач. Користећи овај склоп Желим да генеришете пример вавеформ.Фор када шалтера у 0 бројања да треба да изађе ставити на 1 када је у пребројавања 1 излаз треба да буде 0 када се рачуна 2 излаз треба да буде 1 кад се броји 3 излаз би требало да буде 0 када се рачуна 56 излаз треба да буде 1 кад се рачуна 57 су ставили би требало да буде 0 Ухе је бројање 58 излаз треба да буде 1 кад се рачуна 59 излаз треба да буде 1 ...... , по табели у прилогу испод. Ја планирам да користи ЕЕПРОМ-а, али не могу да знају како да почнете. Ћу интерфејс контра излаз на адресу линију ЕЕПРОМ? Али онда како написати података у ЕЕПРОМ меморији? Захтев за помоћ од вас момци.
 
Нисте сигурни, ако сам га добијам право .... Имате мод контра-60 са 6 излазне линије Б5 Б4 Б3 Б2 Б1 Б0 если у повезивање линије б0 да НЕ врата и следите га са ИЛИ врата са другим улаз или капију које обезбеди стављате анд измедју Б1 Б3 Б4 Б5.
 
Хвала Јована за кола. Међутим, излаз кола не ради за мене јер ја желим да буде као излаз датотека приложена доле.
 
Пробајте ово, може да ради ако имате Мод-60 асинхрони бројач ...
 
Хвала јос једном Џон. Логика је радио. Можете ли ми дати логику да спроведе као излаз у прилогу испод.
 
Здраво Јохн Овде је склоп дијаграм.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top