ИЦД2 (клон?) Протокол о детаљима / или апликацију за слање хексадецимално за ИЦД2

I

izua

Guest
Знам да је родно место (не) познати ток Мицроцхип ИЦД2 клонова. Хех:) Током година сам у власништву три. Али пошто ја радим са Скупштине, дошло је време за мене да надоградите на Ц / Пасцал / Басиц, ништа високом нивоу. Већина ИДЕ може програмирати чип након што компајлирање кода. Али ИЦД2 Чини се да прилично везан за МПЛАБ. Дакле, претпостављам да ако су људи ИЦД2 клонова, они морају да знају протокола (тако ће изгледати право на МПЛАБ). Оно што желим да урадите је да апликација која ће добити ХЕКС фајл као улаз, и да ће га писати у чип. Ја не желим да користим МПЛАБ јер то еке мора да буде позвати било који други ИДЕ-а, који саставља од ХЛЛ. Да ли постоји такав програм? сам питао сам на микрочипу форумима, али без успеха. Такође сам гледао за ИЦД2 протокол, али, опет, без икаквог успеха. Тако сам дошао овде, у нади да ће пронаћи оно што тражим. Да ли неко има спецификације протокола за ИЦД2?
 
Здраво изуа, можда морате да питате алткро. поглед дужност у овом [урл] нит хттп://ввв.едабоард.цом/виевтопиц.пхп?т=267847 [/ УРЛ] Пуно поздрава, строми [/ УРЛ]
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top