Добродошли на ЕДАБоард.цом! Међународни форум за електронску дискусију: ЕДА софтвер, склопови, шеме, књиге, теорија, радови, асиц, плд, 8051, ДСП, мрежа, РФ, аналогни дизајн, ПЦБ, сервисни приручници

Register Log in

Инсталација соц сусрета 8,1 помоћу инсталлсцапе в3.0

• Thread starter sanjeev.vlsichips
  • Start date
S

sanjeev.vlsichips

Guest
хи момци. Ја сам покушавао да инсталирате соц сусрећу 8.1 у РХЕЛ в5.1 помоћу инсталлсцапе в3.0, али не успева. даје поруку да инсталлсцапе је стару верзију и треба најновију верзију инсталирати. и ја немам најновију инсталлсцапе. наведите решење или обезбеди латст верзију. хвала Сањеев Кумар

Y

yadavvlsi

Guest
Преузмите новију верзију инсталлсцапе и покушајте. [Урл] хттп://ввв.едабоард.цом/тхреад214427.хтмл # 4 [/ урл]

S

sanjeev.vlsichips

Guest
Здраво момци, желим да преузмете новију верзију инсталлсцапе али нема каденца налог пријаву која је потребна за преузимање софтвера. Молим вас да ми помогнете.

S

sanjeev.vlsichips

Guest
Здраво момци, Молимо вас да наведете да ми меку копију најновије инсталлсцапе или, ако је могуће каденца логинид и лозинку за преузимање Хвала Сањеев Кумар [емаил] сањеев.влсицхипс @ гмаил.цом [/ емаил]

S

sanjeev.vlsichips

Guest
Здраво момци, Кад ја користим Инсталлсцапе 3.0 који сте добили са Цаденце сусрет ДВД, а затим се даје поруку да није у ЛНКС86 платформи. Дакле, молим вас да ми помогне да добијете Инсталлисцапе од ЛНКС86 платформи. Изгледа да је од Соларис платформи. може наићи на соц ради на Соларис. Хвала Сањеев Кумар

S

Spr D

Guest
Здраво Сањеев, могао си да инсталирате СПЦ Енцоунтер? Ако сте већ тада урадили, вероватно можете да ми помогнете.

Toggle Sidebar

Welcome to EDABoard.com

Sponsor