Инсталација соц сусрета 8,1 помоћу инсталлсцапе в3.0

  • Thread starter sanjeev.vlsichips
  • Start date
S

sanjeev.vlsichips

Guest
хи момци. Ја сам покушавао да инсталирате соц сусрећу 8.1 у РХЕЛ в5.1 помоћу инсталлсцапе в3.0, али не успева. даје поруку да инсталлсцапе је стару верзију и треба најновију верзију инсталирати. и ја немам најновију инсталлсцапе. наведите решење или обезбеди латст верзију. хвала Сањеев Кумар
 
Преузмите новију верзију инсталлсцапе и покушајте. [Урл] хттп://ввв.едабоард.цом/тхреад214427.хтмл # 4 [/ урл]
 
Здраво момци, желим да преузмете новију верзију инсталлсцапе али нема каденца налог пријаву која је потребна за преузимање софтвера. Молим вас да ми помогнете.
 
Здраво момци, Молимо вас да наведете да ми меку копију најновије инсталлсцапе или, ако је могуће каденца логинид и лозинку за преузимање Хвала Сањеев Кумар [емаил] сањеев.влсицхипс @ гмаил.цом [/ емаил]
 
Здраво момци, Кад ја користим Инсталлсцапе 3.0 који сте добили са Цаденце сусрет ДВД, а затим се даје поруку да није у ЛНКС86 платформи. Дакле, молим вас да ми помогне да добијете Инсталлисцапе од ЛНКС86 платформи. Изгледа да је од Соларис платформи. може наићи на соц ради на Соларис. Хвала Сањеев Кумар
 
Здраво Сањеев, могао си да инсталирате СПЦ Енцоунтер? Ако сте већ тада урадили, вероватно можете да ми помогнете.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top