Како се користи Матлаб командне ФФТ претворити домиан гласа времена да фреквентном домену?

Стварно не разумем ово само проверите да ли сте написали код правом и молим можете отпремите датотеку таласа?
 
Некада сам користио једну тону да потврди моје Матлаб скрипте. Надам се да помогне.
 
Ок пробајте овај код Мислим да функционише. Ја пробао са вашим вав фајл и ово оно даје [к фс] = вавреад ("Д: \ глас \ стоп8 '); Вф = фс / 2; дт = 1/Фс;%% интервал т = (1: дужина (к)) * дт;%% времена вектор Кс = ФФТ (к) дф = 1 / (дужина (к) * дт);%% фреквенција интервала ф = (1: ленгтх (к)) * дф;% % фреквенција вектор%%%%% времена домен заплет, време у секунди фигуре парцели (т, к) клабел ('Време (с)'); илабел ('Амплитуда'); решетка на ф1 = ф (1: дужина (Кс ) / 2 +1), И = Кс (1: дужина (Кс) / 2 +1);%% фреквенција домен заплет, фрекв у Херц фигуре семилоги (Ф1, абс (И)); титле ('стоп') клабел ('фреквенција (Хз)'); илабел ('амплитуда'); решетка на%% Слика семилоги (Ф1, 20 * ЛОГ10 (абс (И (1: дужина (И))) + епс)); титле ('стоп ') клабел (' фреквенција (Хз) '); илабел (' амплитуда (дб) '); легенда (' ФФТ '); грид он;
 
у већ покушајте мој вав фајл? [Сизе = 2] [цолор = # 999999] Додато после 7 минута: [/ цолор] [/ сизе] [имг] хттп://имагес.електрода.нет/28_1163431416.ЈПГ [/ имг] видео сам на сајту, они добио фреквенцију .. [Сизе = 2] [цолор = # 999999] Додато после 5 минута: [/ цолор] [/ сизе] хвала јакјоуд, у мени помаже алот ... може у цртати фрекв исто овако? [Сизе = 2] [цолор = # 999999] Додато после 3 минута: [/ цолор] [/ сизе] јакјоуд, мислим да твој тачно, у сваком случају хвала пуно ...
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top