Конформних Упореди ретиминг листа веза и РТЛ

D

davyzhu

Guest
Здраво свима, ја користим конформних за упоређивање логику са листа веза и РТЛ. Али неке логике се производи у ретиминг. Могу ли да поставите неке препреке за поређење ретиминг листа веза и РТЛ? И да ли је скуп црне кутије значи само упоредите улазне и излазне логике Црно-кутије? Срдачан поздрав, Дејви
 
може у молимо вас Хиер делите датотеке или да раде у фле користи Онда може у У шта пропустио
 
Користите команду реад_десигн анализирати ретминг команду
 
Ево одговора од мог материјала за обуку. Иако нисам имам времена да идем преко ње:) за једноставно гасовод ретиминг кола, 1. гасовод ретимед модул мора да буде корен Модул 2. можете да користите "Додај модул атрибут-пипелине_ретиме [-дфф2буффер] [-златно |-ревидирани]" За напредне гасовода ретиминг, морате Заштитни ултра лиценцу. Реад библиотека Реад дизајн ..... Додај модул атрибут кккк-пипелине_ретиме скуп Лец систем мод анализирамо Путања података-Стопи Додај Упоредити тачка за све Упореди
 
Здраво вангкл, Хвала за помоћ! Рекао си "За једноставне гасовода ретиминг кола, 1 гасовода. Ретимед модул мора да буде корен модула ..." Да ли је корен модул "Топ модул"? И зашто "гасовод ретимед модул мора да буде основни модул"? Хвала! Срдачан поздрав, Дејви
 
Ох, ја не мислим корен модул знаци врх модул. Роот модул би требало да буде мета тренутни модул да се упореди. Тренутни модул може бити врхунски дизајн или под-моудле унутра. Постоји команда "Сет корена модула КСКСКС" у ЛЕЦ. За то је једноставно ретимед без дозволе ултра, ваљда, алатка није могла да поднесе ретиминг компарације преко границе дизајна хијерархији.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top