Које алатке могу да отворе фајлове З. У Виндовсу?

D

dd2001

Guest
Здраво, ја не знам шта алати могу отворити З датотеку у оперативном систему Виндовс.? Покушао сам ВинРАР, то доес'т ради. Хвала.
 
Здраво, колико ја знам да је УНИКС компримовани фајл, користите отпакује З У прозора можете отворити винаце и добити катран, али. Немам никакву фајл да пробам. Софтвер се зове пицозип може отворити З датотеке да пробам. Да ако користите прозоре ([урл] хттп://ввв.пицозип.цом [/ урл]). Можда не можете да га прочитате свеједно, али да пробам ...
 
Здраво, ја сам покушао да користе ВинЗип у неком фајлу З. И то добро функционише. Али, ако у вашем ситуатон не можете пробати Вингзип ГНУ, то је слична примена гзип УНИКС. Нада помаже, НеуралЦ
 
За УНИКС или Линук, употреба: унцомпресс За прозоре, двлд и употребе: пицозип За ДОС, користите приложени софтвер: цомпресс-д ккк.з ОкГуи?
 
[Куоте = дд2001] Здраво, ја не знам шта алати могу отворити З датотеку у оперативном систему Виндовс.? Покушао сам ВинРАР, то доес'т ради. Хвала [/ куоте] Здраво, ја сам је отворио сваку моју З датотеку у Виндовсу. Помоћу програма ВинЗип (имам верзију 8) поздрав. ЕИРП
 
ПоверАрцхивер могу да отворим скоро све цомпресс формата. Пробајте: [урл] хттп://ввв.поверарцхивер.цом/ [/ урл]
 
За УНИКС или Линук, у могу да користе алатку система: За распакивање прозора, у могу усетхе партт алатку: ВинРАР
 
користе врхунску зип из [урл] ввв.ултиматезип.цом [/ урл]. Делује на многим форматима и такође бесплатно.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top