Напајања, ТЕРЕН Исолатинг

M

mhamini

Guest
У дизајну напајања, користећи суитцхинг регулатор. Излазни напон напајања су изоловани од улаза напајања, али шта је са земље. Да ли је то превише изолована? као што је то само директну везу са улаза. Да ли постоји било какав наговештај да имају добар напајање са изолацијом.
 
Хи мхамини за ДЦ / ДЦ регулатору пребацивање није излаз ни ГНД су изоловани. прекидач напајања у режим штедње ако је изолација трансформатора се користи своју можда још није изолован (феебацк мрежа).
 
Здраво, ова књига може бити корисна [УРЛ] хттп://ввв.едабоард.цом/виевтопиц.пхп?т=94537&хигхлигхт=смпс [/ УРЛ], такође, тражи е-књиге форуму са "СМПС". Ако сам цорецтли сећам, уземљење из секундарног кола је обично повезан са земљом у утичницу мрежног напајања (под претпоставком да говоримо о изоловани СМПС, бивши Флибацк.). / Писоиу
 
Ви мора да размотри неке разлике. Иако сам мало збуњен када си рекао нема изолације на тлу Ја разумем да вас упути на нула референтни напон. Па то може или не да буде изолована, у зависности од кола које користите, али ако вам је потребна изолација, да ли може да буде изолован. На пример ВЕЗИ СМПС, нормално има излаза изоловани од улаза кроз снага калема (обично се зове трансформатор). Као што вам је потребно и излаз референца за исхрану фази уноса да се Уредба и желе излаз изоловани можете да урадите ово са оптоцоплер.
 
оморе је тачно, то зависи од вас као кола користите да ли или не секундарне (од трансформатор) је основана. У најмању руку, шасија је повезан са земљом ракље на утичницу на већини опрему. На неким напајања, секундарни лебди. На друге, секундарни је утемељено у неком тренутку. Ово је добра информација да зна, јер то утиче да ли или не можете да ставите залихе у серији. Генерално, ја претпостављам нула волти терминала је основана и избегавајте коришћење залиха у серији. Можете да проверите ову користећи Омметар да проверите везу између земље и нуле утикача волта терминала. Можете да изолују терминала из земље (понекад је жица од секундарне на шасију, понекад своје урађено на самој плочи, а понекад и на самом терминал). Ако искључите терену, и даље ћете имати Називни напон између терминала у кола која користе трансформатор са средњим изолован од примарне, али напон нула терминал не може бити на терену више потенцијала. Неки напајање не користите трансформатор. Ја не мислим да могу да изолују те.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top