Низ као улаз (порт) за лице

W

woutput

Guest
Поздрав свима, може ли ми помоћи да решите мој последњи проблем, молим вас? Ја бих да имам низ као улаз (порт) за моје лице. Да ли је ово могуће? Ако јесте, како? Сада имам нешто као: [цоде] либрари ИЕЕЕ; коришћење ИЕЕЕ.СТД_ЛОГИЦ_1164.АЛЛ; УСЕ иеее.стд_логиц_унсигнед.алл; - да користи "-" на иеее.нумериц_стд.алл СТД_ЛОГИЦ_ВЕЦТОР употребу; лице А_СПАЦ типа БОУНДАРИ_ИНФОРМАТИОН_ТИПЕ је низ ( ГРАНИЦАМА - 1 доунто 0) од СТД_ЛОГИЦ_ВЕЦТОР (АДДР_СП_БИТС + + НОДЕ_ИД_БИТС КОС_БИТС - 1 ДОВНТО 0); Генериц - А_СПАЦ (КОС_БИТС: Интегер: = 2; НОДЕ_ИД_БИТС: Интегер: = 2; АДДР_СП_БИТС: Интегер: = 8; границе: цео број: = 4;) порта - А_СПАЦ (БОУНДАРИ_ИНФОРМАТИОН: у БОУНДАРИ_ИНФОРМАТИОН_ТИПЕ; - СТД_ЛОГИЦ_ВЕЦТОР (граница - 1 довнто 0) (АДДР_СП_БИТС + + НОДЕ_ИД_БИТС КОС_БИТС - 1 ДОВНТО 0);); краја лице А_СПАЦ; [/ цоде] Јер ја бих желели да урадите нешто попут [цоде] архитектуру СПАЦ_АРЦХ од А_СПАЦ је почети БОУНДАРИ_ИНФОРМАТИОН (1) (2)
 
Типе Дефинитион се може урадити у пакету. Ја не видим уопште начин да се користи, међутим параметеризабле параметре типа. Пакет дефиницији не мора нужно користити посебан фајл, може да буде укључена у врху ентитета дефиниције као што је приказано у наставку. [Цоде] ЛИБРАРИ ИЕЕЕ; УСЕ ИЕЕЕ.СТД_ЛОГИЦ_1164.АЛЛ; усе ИЕЕЕ.СТД_ЛОГИЦ_АРИТХ.АЛЛ; пакет ДЕФС је константна КОС_БИТС: Интегер: = 2; СТАЛНЕ НОДЕ_ИД_БИТС: Интегер: = 2; СТАЛНЕ АДДР_СП_БИТС: Интегер: = 8; СТАЛНИМ границе: цео: = 4; тип БОУНДАРИ_ИНФОРМАТИОН_ТИПЕ је низ (граница - 1 доунто 0) од СТД_ЛОГИЦ_ВЕЦТОР (АДДР_СП_БИТС + + НОДЕ_ИД_БИТС КОС_БИТС - 1 ДОВНТО 0); краја пакет ДЕФС, либрари ИЕЕЕ; коришћење ИЕЕЕ.СТД_ЛОГИЦ_1164.АЛЛ; УСЕ иеее.стд_логиц_унсигнед.алл , - да се користи "-" на иеее.нумериц_стд.алл СТД_ЛОГИЦ_ВЕЦТОР употребу; библиотечке делатности, КОРИШЋЕЊА ворк.дефс.алл, ентитет А_СПАЦ је [/ цоде]
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top