Нови Ц_С_Т Микроталасна студио 4.2 и Дизајн студио 2.2

D

dainis

Guest
Објављен нови исправке ... Свако има позитивно искуство употребе ове исправке?
 
Свако не немају позитивно искуство употребе ове исправке? : (
 
хи Даинис! [Куоте = Даинис] Објављен нове верзије ... Свако има позитивно искуство коришћења ових исправки [/ куоте]? Када сам користио МСС в4.0 и в4.1 нисам био у могућности да оптимизују због пада у сбе6_32.длл (под винКСПсп1). ови срушио се догодио на око димензија променљивих модификацијама. у МСС В4.2 сбе6_32.длл је верзија 6.4.0.75 сада (уместо 6.4.0.25) и немам сбе6 грешке. МВС ради добро сада! и ја могу да користе ЦСТ ДС. али морам ЦСТ ДС в2.0 и мислим да има неких бугова. Параметар чишћења ради исправно, али ја цанн'т схватите шта цст дс ради током оптимизације. извештава циљ је постигнут (| с11 | дБ <неке вредности у неком фреквенцијском опсегу), али ја могу да видим да је С11 вредност већа од почетне један. (?) Надам се нова верзија је ослобођен ове грешке. Срдачан поздрав. у_ф_о
 
Поздрав свима тамо! Да ли сте лепо викенда! Заборавио сам да поменем можда највише главни. неки мали ЦСТ буба :) :) цст МВС в4.к ствара регистри кључ: [ХКЛМ \ СОФТВАРЕ \ ЦСТ Цорпоратион \ [б] ЦСТ МицроВаве Студио [/ б] \ 4,0] "ИНСТАЛЛПАТХ" = "инсталација пут", али ЦСТ дс в2.0 тражи кључ: [ХКЛМ \ СОФТВАРЕ \ \ ЦСТ ГмбХ [б] ЦСТ МицроВавеСтудио [/ б] \ 4.0] "ИНСТАЛЛПАТХ" = "инсталација пут" цст дс цанн'т наћи потребне кључне, цанн'т покренути МСС и ствара поруку о грешци: "Ти ниси исправно инсталиран Микроталасна Студио" или неке сличне. предложио решавање: рун регедит.еке и уреди (боље направите нови) ЦСТ ГмбХ кључ без размака између "микроталасна" и "Студио". можда је ово буг је одсутна у ЦСТ ДС в2.2 ... нажалост немам ту верзију. :. (Најбоље поздрав у_ф_о
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top