Објасните ми концепт виртуелне сат ограничавајући дизајна

D

dak-ju

Guest
Здраво може ми нико објаснити концепт виртуелне сат у ограничавајући дизајн? Поздрав ДАК-ЈУ
 
када је наша коришћења једносмерне струје, ЦЛК састоји од реалног сат и виртуелних сат, сат реалног има свој извор, није виртуелна њеног извора, можемо дефинисати улазне и релативна кашњења оутпута користећи виртуелне као референтног такта, такође користан у ограничавање чешља логику.
 
Додатни подаци за виртуелне сат: Уместо коришћења сет_мак_делаи за ограничење Ур комбиновани блок, можете користити виртуелне сат и коришћење сет_инпут_делаи и сет_оутпут_делаи, која може да се смањује издржљивост и употреба меморије у ДЦ. Надам се ово помаже:)
 
Постоји добар чланак на виртуелним сатови на [УРЛ] хттп://локос.блогспот.цом/2005/04/тиминганалисис-вхи-виртуал-цлоцкс.хтмл [/ УРЛ] Шта мислите о овом објашњењу?
 
[Куоте = силвербите] Има добар пост на Виртуелни сатови на х ** п: / / локос.блогспот.цом/2005/04/тиминганалисис-вхи-виртуал-цлоцкс.хтмл Шта мислите овог објашњења [/ Здраво куоте] иа сасвим лепо. Али молим те реци ми како да прогласи виртуелне сатови и повезати исти са било флип-флоп. Срдачан поздрав,
 
[Куоте = дБУГГЕР] [куоте = силвербите] Има добар пост на Виртуелни сатови на х ** п: / / локос.блогспот.цом/2005/04/тиминганалисис-вхи-виртуал-цлоцкс.хтмл Шта мислите о ово објашњење Здраво [/ куоте], ИА сасвим лепо. Али молим те реци ми како да прогласи виртуелне сатови и повезати исти са било флип-флоп. Срдачан поздрав, [/ куоте] Здраво, Дефинисање виртуелни сат је једноставно. Да ли је као што следи: цреате_цлоцк-имена "цлк_виртуал" - периода таласа {0} к Пуно поздрава, ДАК-ЈУ
 
цреате_цлоцк-име "цлк_виртуал" - периода таласа {0} к То је у реду, али ја верујем Ова команда се користи у дизајну компајлера, шта је са другим ЕДА алата, да ли је могуће да га користите у другим ЕДА алата?
 
виртуелна сатови се користи за ограничавање комбинационе логике, можете такође ограничавајући И / О ВРТ виртуелни сата, да би добили кашњења за праве сат.
 
Нисам стварно разумевање о томе. Можете ли да дају неке дијаграма и објашњења. Ваш напор је много поштовати. хвала
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top