Орцад Цаптуре ДСН Формат

R

rkumetz

Guest
Ја сам у потрази за формату за ДСН датотеке генерише ОрЦАД Цаптуре. Или 9.к или 7,2 формату би хелфул. Хвала
 
Шема распореда и створио сова ОрЦАД 9.
 
То може бити погрешан фајл. Изгледа да буде Ц код за пројекат. Ја сам у потрази за формату података коју користе ОрЦАД ДСН датотеке. Волео бих да преведете неки други формат да ОрЦАД и ја радије не бих имати средњи Едиф датотеку за увоз. У ДСН фајлови нису АСЦИИ тако да морам формат бинарних података.
 
Управо сам погледао један од мојих ДСН фајлова. То не изгледа као да се може лако дешифровати без познавања формат. Ево добра група у којој можете да поставите питање [урл] хттп://тецх.гроупс.иахоо.цом/гроуп/ОрЦАДекцханге [/ урл]. Они могу бити у могућности да вам укаже на ДСН формату спецификације или да помогну да решите проблем. ДСН формат спецификације могу бити на располагању, јер је доста не-Цаденце ЕДА пакета може отворити ДСН. - Кендер
 
Формат за ДСН датотеке мора бити доступна зато што постоји број пакета који их увозе. Питање је где неко га стећи? Каденцу људи нису баш на нивоу Бил Гејтс, када је у питању да буду великодушни па моја једина мисао је била да поставите захтев у што су многи од ових форума као што сам могао мислити и надам се да неко има оно што ми треба.
 
[Куоте = ркуметз] каденцу људи нису баш на нивоу Бил Гејтс, када је у питању да буду великодушни па моја једина мисао је била да поставите захтев у што су многи од ових форума као што сам могао мислити и надам се да неко има оно сто ми треба [/ куоте] ја. би користили исти приступ. Ако то урадите иахоо групе, објавите мој [урл = хттп://тецх.гроупс.иахоо.цом/гроуп/ОрЦАДекцханге] ОрЦАДекцханге група [/ урл] превише. То је прилично велика група, а вероватно постоје ОрЦАД запослених у групи, можда ће вам помоћи иноффициалли. Ја сам заинтересован за ову тему превише, јер сам запалили некомпатибилности између ОрЦАД ан други Еда пакете у прошлости.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top