Орцад хватање цис грешка [нет0016]

C

chuzkin

Guest
Здраво свима. Ја сам прави шему у захватом цис, али када сам покренути бом, следећа грешка појави ЕРРОР [НЕТ0016] Нема удружење за С филе%. Конфигурисање ово у Филе Манагер. БОМ Доне. Такође, када сам двапут кликните на било који део у шеми (да приступите ЕДИТОР имовина), а затим покушајте да затворите са Кс на горе десном углу, појавиће се следећа порука: ОрЦАД ЦАПТУРЕ забрањен приступ на неименоване фајл и када покушава да затвори ЦАПТУРЕ ЗНД , иста порука се појављује репетеадли и не може затворити (ја хаце да натера коришћењем Таск Манагер). Верзија је ОрЦАД 9,0 Срдачан поздрав.
 
[Куоте = цхузкин; 1108665] Ја сам прави шему у захватом цис, али када сам покренути бом, следећа грешка појави ЕРРОР [НЕТ0016] Нема удружење за ова датотека%. Конфигурисање ово у Филе Манагер. БОМ Доне. [/ Куоте] имам ову исту грешку. Све што сам урадио је отићи у директоријум где сте рекли ОрЦАД да сачувате бом. Датотеку, изаберите га, идите на Пропертиес, а затим промените своје отвара са програмом на ВордПад. Још увек се не отвара директно за мене када сам изаберете Виев Оутпут опцију у ОрЦАД, али на тај начин још увек можете да видите своју бом. БТУ, можете га отворити бележницу као добро. Жао ми је што не могу да вам помогну са вашим другим питањем. Срећно!
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top