О ЦОНФИГ АЛТЕРА АЦЕКС По микропроцесор & Фласх

T

TERRYWU3

Guest
Драги сви: Да ли сте икада користили ниску цену метод за конфиг Алтера ФПГА? Као ЦПУ или ЦПЛД + Фласх Иако сам прочитао Алтера документе, али нисам сигуран да је у праву мој дизајн желим употреба 8051 + блиц цонфиг АЦЕКС 1к100 Можете ли ми дати дизајн референце, врло хвала ^ ^ мој маил: [емаил] терриву3 @ пцхоме.цом.тв [/ емаил]
 
Имам успешно цонфиг Ксилинк ФПГА спартански-ИИ Кс2С150 преко ЈТАГ режиму помоћу АРМ цоре МЦУ АТ91ФР4081 (Атмел Цорпоратион). Ја не знам да ли има алтера референсе дизајн, али Ксилинк је. Његов дизајн референсе је брошура 058 укључујући и Ц кода. Мислим да ће бити веома корисно да свој дизајн. Срећно.
 
можете наћи код соруце у веб.тхе кључ @ лтера је 16/8бит ---> 1 бит.
 
Погледајте ову страницу за Алтера уређаја:
 
Можете погледати на 3. одбора странке развоја за Ацек. Обично, шема је прикључен на подацима.
 
[Куоте = ТЕРРИВУ3] Драги сви: Да ли сте икада користили ниску цену метод да цонфиг @ лтера ФПГА? Као ЦПУ или ЦПЛД + Фласх Иако сам прочитао @ лтера документе, али нисам сигуран да је у праву мој дизајн желим употребу 8051 + блиц цонфиг АЦЕКС 1к100 Можеш ли ми дати дизајн референце, врло хвала ^ ^ мој маил: [емаил] терриву3 @ пцхоме.цом.тв [/ емаил] [/ куоте] Претрага брошура 116 "Конфигурација СРАМ-Басед ЛУТ уређаји" на сајту Алтера је.
 
Здраво, Било @ лтера и Ксилинк уређај може да се конфигурише преко ЈТАГ, што значи да је потребно само да би могли да возе ТЦК, Трст, ТДИ, ТДО и ТМС. Ово се може урадити помоћу ГПИО пинова на 8051. У суштини, ти би складиштење бинарну слику ФПГА програма негде у 8051 је ЕДАТА (спољним подацима, ако се добро сећам) сегмент меморије, онда би користили микро прочитати поменуте локације меморије и тоггле одговарајуће за ЈТАГ интерфејс линије. То би требало да буде прилично једноставан, јер ТЦК (тест сат) може бити спор, као што је потребно да буде.
 
Здраво, У Кварт, подесите компајлера опцију да бисте креирали датотеку ТТФ. За МакплусИИ, мислим да је увек генерише. ТТФ фајл садржи све бајт / бита који треба да буде пребачен на АЦЕКС уређаје. Укључите фајл ТТФ директно вама у Ц код за 80к51: унсигнед цхар ацек_ттф [] = {# инцлуде иоур_пројецт_.ттф;} То вам омогућавају да поново укључи ТТФ сваки пут када компајлирати пројекат. Затим следе Алтера спецификације и преузети све делове & бајтова ... Тоггле НЦОНФ мали, онда висока (пратите тајминг по спец) за све битова и бајтова не постављају ДАТА0 битни за пребацивање ДЦЛК поставите следећу ДАТА0 битну преклопно ДЦЛК ... КРАЈ ЗА чека нстатус или ЦОНФ_ДОНЕ ако хоћеш ... Ако ваш препроцесс ТТФ фајл, можете лако да урадите нулте дужине кодирање и смањити "кода" величине, али то ће утицати на ваш цонфиг време. Забавите се!
 
[Куоте = ТурбоПЦ] са вама Ако препроцесс ваш ТТФ фајл, можете лако да урадите нулте дужине кодирање и смањити величину 'цоде', али то ће утицати на ваш цонфиг време. [/ Куоте] Здраво! Можете да користите мали боотлоадер за фајла уплоад ТТФ у Фласх микроконтролера. У том случају не треба компајлирање свој фирмваре. Постоји једна напомена: ФПГА Иницијализација време бити знатно дуго.
 
Драги сви: Сада радим пројекат сличан са ТЕРРИВУ3 је очекивао да добије више података о ЦПЛД!
 
Такође можете наћи неке корисне информације на сајту Решетке је. Они имају референтни дизајн користећи мали ЦПЛД и фласх меморију да вози ЈТАГ порт.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top