ПИЦ хек на скупштини, или хек да Ц конвертор

W

wakaka

Guest
Може ли ико од У препоручити неке софтвере за горње сврхе? тханк
 
МПЛАБ ће показати Растављање ХЕКС датотека. Очигледно да не магично добити коментаре или променљиве имена.
 
ИДА Про је један од најбољих дисассемлерс не подржава ПИЦ микроконтролере и много више, као и: [урл] хттп://ввв.идапро.цом/идабасе/идапроц.хтм [/ урл]
 
Преузмите и инсталирајте ИЦПРОГ.ЕКСЕ Лоад ХЕКС фајл да Ваш ИЦПРОГ кликните на скупштинском Виев. Живели
 
За 16Ф ПИЦ серије ИЦ имате софтвера (бесплатно) пицдисасм. Ово је Виндовс версион.Вери једноставан за коришћење. Може се одмах рекомпајлирате на МПЛАБ. Можете чак и да проверите да ли програм ће стати у одређеном ИЦ, ако не знам тачан ИЦ. За 18 серија дос верзија је доступна пицдис18в. Осхон софтвер пиц18 Симулатор ИДЕ ће такође створити Растављање (са или без опцодес). Све верзије направите налепницу аутоматски. Ако добијете списак са ресорним бр и опцодес, увезите датотеку у Екцелу, отпустите две колоне које вам не требају, копирајте садржај баланс у куповину, преименовати га као асм и отворена у МПЛАБ. Али за било растављање, као што је рекао раније другима, морате да знате како да се ПИЦ функције чине никакву корисну асм програм. Ако не можете да пронађете преко софтвера, само ме ПМ.
 
КЦС ПИЦЦ имају конвертор Хек -> АСМ, за све ПИЦ-а.
 
[Куоте = 16Ф676; 345739] Преузмите и инсталирајте ИЦПРОГ.ЕКСЕ Лоад ХЕКС фајл да Ваш ИЦПРОГ кликните на скупштинском Виев. Живели [/ куоте] Ја скинуо ИЦПРОГ програм, али програмер имам није у падајућем менију. Имам Олимек програматора. Било која мисли?
 
Ја користим АВР УСБ програматор за АТМЕГА32. То није у падајућем списку у ИЦПРОГ.еке [куоте = 16Ф676; 345739] Преузмите и инсталирајте ИЦПРОГ.ЕКСЕ Лоад ХЕКС фајл да Ваш ИЦПРОГ кликните на скупштинском Виев. Живели [/ куоте]
 
[Куоте = твистедрефлек; 869612] Ја скинуо ИЦПРОГ програм, али програмер имам није у падајућем менију. Имам Олимек програматора. Било која мисли [/ куоте] [куоте = абес137; 917033] Ја користим АВР УСБ програматор за АТМЕГА32. То није у падајућем списку у ИЦПРОГ.еке [/ куоте] Зашто не искористите програматор / дебагер да прочита садржај фласх уређаја је у ХЕКС фајл? Већина програма / отклањање грешака / Дисассемблер комуналије могу да отворе или да увезете неки ХЕКС фајл.
 
Ја преузето хексадекадни датотеку. Желите Ц кода леђа. Атлеаст неки интелигентан текст.
 
Па дисцомпилинг назад на Ц код, вероватно неће десити. Међутим, можете да раставите ХЕКС фајл у скупштинску листинг, користећи горе отпремљену апликацију, пицдисасм_1361.рар. Ако желите да отпремите датотеку, кад имам времена, ја ћу му дати шансу.
 
Драги бигдоггуру Имам ПИЦ16Ф877А хек фајл желим да га претворити у одговарајућу измењиво листинг изворног кода у Ц пожељно да вам помогне ТКС & Ргдс несрећни
 
Ур веза инвалид.Иф у кнов било који софтвер који конвертује Хекс на ц. плз ме је послао.
 
Коришћење Дисассемблер конвертовања ХЕКС фајл на асемблерском језику је дефинитивно изводљиво. Међутим, дисцомпилинг асемблеру код у Ц језик није лако постићи. БигДог
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top