Повезивање 16ф877 са Блуетоотх

Z

zaidoon

Guest
Поздрав момци, свако може да помогне у овом? Желим да се повежеш са ПИЦ 16ф877 Блуетоотх круг .. све оно што ми треба је да се пренос података преко Блуетоотх везе, то ће бити аналогни сигнал и 16ф877 ће га конвертовати у дигитални и послати га преко Блуетоотх везе
 
Недавно смо се користи Столлманн БлуеМод Б20 на сличан захтев. Можете га интерфејс на више начина, нпр, УСБ, УАРТ, СПИ, итд користе УАРТ као најједноставнији, погледајте упутство за хардвер за детаље [УРЛ] ввв.мицроем.ру/пагес/блуетоотх/столлманн/Б20.пдф [/ УРЛ] ви га контролу преко АТ команди, идите на [УРЛ] ввв.мицроем.ру/пагес/блуетоотх/столлманн/АТЦомманд_Б2к.пдф [/ УРЛ]
 
Хвала господине Хораце1:) ово звучи сјајно .. затим ја донт морати да осмисли електричном колу ... право? може да се користи за слање података из "темп сензора, или крвни притисак апарат." Надам се да може да помогне са овим ствар ..
 
ћете наћи доста кола дизајна или на Мицроцхип сајта или претраживање Интернета који ће учинити оно што вам је потребно. за температурни сензор за људе користили смо ТЦ77 који има СПИ интерфејсом да приложите ПИЦ-а [УРЛ = хттп://ввв.мицроцхип.цом/Мицроцхип.ВВВ.СецуреСофтвареЛист/сецсофтваредовнлоад.аспк?девице=ен028217&ланг=ен&РетурнУРЛ = хттп://ввв.мицроцхип.цом/стеллент/идцплг?ИдцСервице=СС_ГЕТ_ПАГЕ&нодеИд=1406&дДоцНаме=ен028217 #] сецсофтваредовнлоад [/ УРЛ] Не знам о крвни притисак - има доста прати крвни притисак, али ми никада није пронађен један погодан интерфејс са микроконтролером јефтино - ако нађете нешто да ми јавите да ли намеравате да изградите сопствени ПЦБ-а или купити развој система?
 
Ово је мој дипломски пројекат .. (У реалном времену мобилну апликацију) која има за циљ да преноси аналогни сигнал, након дигитализација коришћења ПИЦ и пренос преко Блуетоотх везе .. Морам да створи Андроид апплицатион да прима податке и изградити интерфејс који ће помоћи у читању примљених података .. Одлуцио сам да користи сензор температуре .. Ја сам изграђена коришћењем кола (БЦ352239А Блуетоотх) и (16Ф84 ПИЦ-а), али и даље морају да читају више да знају како могу добити сензор за читање ПИЦ да га пошаљете ...
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top