Помози ми да аа линија следеће робота детектор пожара

  • Thread starter Cyrus the Great
  • Start date
C

Cyrus the Great

Guest
хи.и треба чланак или било који други документ који може да ми помогне да направим цвет линије и детектор пожара робот.анд један фактор који је важан је да робот буде аналогни. сматрати
 
Овде је аналогни за сензоре: [урл] хттп://цирцуитдиаграм-сцхематиц.цом/83/аналог-лине-фолловер-робот/ [/ урл] Погледајте овај линк: [урл] хттп://ввв.социетиофроботс.цом/робот_мобот_2007.схтмл [/ урл]
 
тнак за тебе хелп.ис постоји више објашњења о овом роботу?
 
У тексту на датом линку. : Д Такође погледајте овај пројекат, ово је боље: [урл] хттп://ввв.ермицро.цом/блог/?п=1908 [/ урл] [ИМГ] хттп://ввв.ермицро.цом/блог/ вп-цонтент/уплоадс/2011/01/оп-амп_лфр_05.јпг [/ ИМГ]
 
И тхат.и прочитао значи да Мор објашњење о начину на који раде кола: грин.:
 
Погледајте линк у поруци # 4 Ово је добар пројекат. Ти си Кир Старији треба да се коло достојан краља. : Лол:
 
[Куоте = тпетар; 1114926] Види линк у поруци # 4 ово је добар пројекат. Ти си Кир Старији треба да се коло достојан краља. : Смиле: [/ куоте] Хвала за дељење овај сајт тпетар, садржи велике пројекте и идеје.
 
Да ли вам је потребна и најмањи пројекат робота? [Б] Точкови мање најмањи робот "РОБО-БијанМортазави" [/ б] [урл] хттп://азарсаиан.цом/робо/ [/ урл] [ИМГ] хттп://ввв.хизоок.цом/филес/усерс/3/рц_вибробот-002.јпг [/ ИМГ]
 
Шта кажете за ову малу пицоло робота, да ли сте видели видео? Веома симпатиц.
 
[Куоте = тпетар; 1116890] Да ли вам је потребна и најмањи пројекат робота? [Б] Точкови мање најмањи робот "РОБО-БијанМортазави" [/ б] [урл] хттп://азарсаиан.цом/робо/ [/ урл] [/ Куоте] То је сувише добро. Хвала за дељење ... Ја волим да радим такве експерименте посебно малу, малу потрошњу и аутономних кола ... То је право злато за мене Хвала пуно
 
Ако желите нано роботе онда погледајте овај линк: [урл] хттп://ввв.футурефоралл.орг/роботицс/робот_инсецтс.хтм [/ урл] [ИМГ] хттп://ввв.футурефоралл.орг/имагес/робот_фли.јпг [/ куоте]
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top