Помоћ за 18Ф девлопемент системом

Y

yoyoryu

Guest
Управо сам купио 18Ф развој система из микроелецтроника али не могу да се систем исправно ради. Имам инсталиране драјвере и микропрог Суите на рачунар. Када сам покушао да депонија ХЕКС из примере са системом, не могу добити то да раде (што сам покушао бројним оне). Може ли неко да ми помогне напоље? Ја сам релативно нова на микрочиповима и да се развојни систем
 
Може ли бити прецизнији? Шта 18Ф плочица сте купили? Можете ли програму чип? Да ли сте подесили одговарајуће ДИП прекидача на табли? Недавно сам купити ЛВ18Ф В6 развој система, али нисам га још увек пробати.
 
[УРЛ = хттп://ввв.микрое.цом/енг/продуцтс/виев/477/еасилв-18ф-в6-девелопмент-систем/] ЕасиЛВ-18Ф В6 развојни систем - Мицроцхип-ПИЦ18Ј, ПИЦ18К одбор - микроЕлектроника [/ УРЛ] -> ово је плочица сам купио. Када покушам да депонија програм из примере, мицроПрог осигурава да је програм написао и када сам проверити да ли је чип празно, програм показује да је програм писан у њему. Што се тиче прекидача ДИП сам покушао да их поставите али са приручнике нема пуно помоћи. Зато сам поставио овде, можда и за још неке помоћи
 
Проверите код УСБ конектор (џампер јКс развоја мод), можда се у погрешном положају. Имам Пицплц16в6анд Дспицпро и раде одлично. Морате да понуде своје одбора са спољне снаге, а не из УСБ.алсо проверите опције у миКропрог Суите
 
Постоји лакши начин, они вам продају производ, они треба да вам помогне ... Морам да микроелцтроница
 
Здраво, шта Дитто Екнол управо рекао .. али прво пролази кроз ваш кориснички приручник и схватити шта све краткоспојнике су за и осигурати да су у исправном локацијама. Такође проверите да ли сте добили Пиц чип исправно инсталиран и нису савијене неки од пинова испод чипа, уместо да иде у утичницу. Микро локација има веома активан корисник форума па це бити народне ко би требало да лако могу да вам помогну.
 
Хвала за помоћ ... ја не мислим да је екстерно напајање нема никакве везе са програмом у чип не ради. Ја сам пролази кроз приручници и покушава да схвати шта значи ДИП прекидача (Ја сам релативно нова на електронских кола, можда то је мој главни проблем), ако неко може да поставља неке слике како би требало плочица бити конфигурисан и пример програма се бацили, било би од велике помоћи
 
[Куоте = иоиориу; 859231] Ја не мислим да је екстерно напајање има икакве везе са програмом у чип не ради [/ куоте] Здраво, Да може, нарочито ако ваш користите лаптоп или слични где. УСБ напајање може да буде слаба. Као што је рекао два пута раније да би много боље постављање на Микро Форума, они су део посебно за развој заједнице проблеме - нема везе ако нисте га купите директно од њих, ипак ће помоћи да и они момци имају исти одбор и може да помогне поновити своје стање и проблеме и вас водити кроз ствари. Они желе да вам помогну да исправно користите одбора, где год да је добио од, своје у њиховом интересу за народну да би могли да једноставно користе свој производ.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top