Потребна помоћ са ВФД ВУметер

U

unseen

Guest
Здраво, имам Стерео ВФД ВУметер на основу АН6870Н, које бих желео да се повеже са Лине Оут сигнал звучне картице, ЦД плејер ... Из података лист, МЗ може да обради напона између 0 и 8 Волти. Требам неке идеје да би овај посао, вероватно са ОпАмп са појачањем и офсет који гура Лине Оут сигнал 0-8В опсег. Нисам да је упознат са опампс, тако да никакву помоћ је добродошла, можда схематски са правом отпорника вредности. Много хвала!
 
нормалан излаз ће бити у распону од 2Врмс, који треба да буде у опсегу СОА за ву. Алтернативно можете да користите једноставне ОП-појачало са унити гаин имају високе улазне импедансе, која би служила три сврхе изолације сигнала, спречавање утовар Лине Оут фаза, као и ограничавање струје. Да ли додавање отпорника 10К у пут сигнала. Али, онда опет морате да експериментишете за постизање жељених резултата ..
 
Направио сам један ВУметер, а ја сам на крају додао Лов Пасс филтер да су резултати жеље. Без Лов Пасс филтера метар је био веома "скаче" због свих фреквенција се мери. Такође, овај Лов Пасс филтера може да добије да се прилагоди излаз из звучне картице улазних параметара вашег ИК. Обично ОП-појачала раде са + В и-В напона, онај који сам користио један користи напајање од 12 волти. Јави ми ако желите еме.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top