Степпер мотор контроле помоћу 89ц51 микроконтролера

D

devarajan234

Guest
Здраво ово је Дева Желим да пишем програм у Кеил Ц за контролу Степпер мотор помоћу Атмел 89ц51. мој пројекат подразумева контролу степ мотора (Санио Денки), која има 1,8 степени ротације по корак кроз Сан кретања возача. Желим степер мотора да ротира 22,8 степена и сачекајте за 5сец одлагања и опет ротирати за исти степен и сачекајте 5 секунди Слично је да заврши потпуно 16 пута 0р 16 тачака оптужнице, а онда мора да престане. за 22,8 степен ротације сам генерише 250 импулса. Желим горе наведених детаља да буде написан у Кеил Ц па вас молимо да помогне у постизању горе наведене критеријуме кроз Кеил Ц.: П
 
Почните да пишете код ми ћемо вам помоћи [цолор = "сребро"] [сизе = 1 ]---------- Пост додат у 14:47 ---------- Претходни пост је био у 14:45 ----------[/ сизе] [/ цолор] Ако добијете било какву проблема поставите га овде
 
# Инцлуде сбит ЛЕД = П1 ^ 5 воид Т0М1делаи () воид маин () {унсигнед инт ј инт, Ц + +, за (ј = 0, ј 16) {ЛЕД = 0;}} воид Т0М1 кашњење ( ) {ТМОД & = 0кФ0; ТМОД | = 0к10; ТХ0 = 0КСЕД; ТЛ0 = 0, тј = 0; ТФ = 0 иф (ТФ == 0) ТР = 0;} [цолор = "сребро"] [сизе = 1 ]---------- Пост додат у 19:57 ---------- Претходни пост је био у 19:43 ----------[/ сизе] [/ БОЈА] у програму горе сам тестирао са ЛЕД и није био у стању да генеришу 5 секунди закашњења и након 16 тачака мора да буде заустављен, али сам није добио исти резултат, тако да ми помогнете са кодирања [цолор. = "Сребрни "] [сизе = 1 ]---------- Пост додат у 20:05 ---------- Претходни пост је био у 19:57 ---------- [/ сизе] [/ цолор] да ми помогнете са горе наведеним кодирање [цолор = "сребро"] [сизе = 1. ]---------- Пост додат у 20:13 ------- --- Претходни пост је био у 20:05 ----------[/ сизе] [/ цолор] да ми помогнете са горе наведеним кодирање [цолор = "сребро".] [сизе = 1] --- ------- Пост додат у 20:16 ---------- Претходни пост је био у 20:13 ----------[/ сизе] [/ цолор] Плеасе хелп ми са горе наведеним кодирање.
 
Шта је излазни пут добијате ... подесите кашњење да се приближило ваше захтеве ... сте добили тачне вредности кашњења само у Скупштини програму, а не у Ц.. У Ц програма добијате најближи вредности .... Дакле, своје више покушаја и грешке методе .... само покрените тхелед за потребно време и зауставити га за 5 секунди и поново почнете ЛЕД Блинк ... Имајте на различите вредност док не добијете приближне вредности
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top