Супер брзи ПВМ Вентили за проток ваздуха за контролу

B

BlipBlip

Guest
Здраво свима, нисам сигуран како да опишем оно што сам тражио, али сам у потрази за ПВМ контролом вентил који ради са фреквенцији од 25кХз (отварање и затварање 25000 пута у секунди), и отворите и затвара цев са проток ваздуха да ли овако нешто постоји? где да га тражите? Хвала вам врло много
 
Не мислим да је питање у вези са ПВМ-у било ком погледу. То је само о томе брзо делују вентил. Не мислим да конвенционалне електромагнетна вентила се постигне циљ брзину. Морате да ни изгледа за посебну намену електромагнетне, Електродинамички ("глас-цоил)" или пиезо активира вентила. Знам да се брзо делује вентили се користе у аутомобилској системи за убризгавање горива.
 
[Куоте = ФВМ; 784348] Не мислим да је питање у вези са ПВМ-у било ком погледу. То је само о томе брзо делују вентил. Не мислим да конвенционалне електромагнетна вентила се постигне циљ брзину. Морате да ни изгледа за посебну намену електромагнетне, Електродинамички ("глас-цоил)" или пиезо активира вентила. Знам да се брзо делује вентили се користе у аутомобилској системи за убризгавање горива [/ куоте]. Тханк одредити. Да ли неко предложи одређене вентил за овај посао? Једина ствар која је битна је фреквенцијски одзив - све остало долази у другог реда
 
Ја не сигурно, ако се гасна вентила у замољеној опсег брзине постоје, или ако су разумни уопште. Поред инерција вентила делова, стишљивости гаса у спрези са мртве запремине неизбежно ће у основи ограничити брзину ефикасан рад. Брже Пиезо вентили за течни медији имају удара у 100 лм ред величине, које су највероватније сувише ниске за гасне вентиле. Испод пример умерене брзине гаса Пиезо дозирање вентил: [УРЛ = хттп://ввв.марцо.де/Е/Д/аси/тгв/ф/001.хтмл] Марко: гас-вентила за дозирање [/ УРЛ]
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top