Тражите кола симулатора (пспице) програма.

X

xxtigerxx

Guest
Здраво, ја сам у потрази за кола симулатора (пспице) програма. Програм мора бити графички и једноставан за коришћење. Хвала ..
 
Пробајте ове ЛТСпице [урл] хттп://ввв.линеар.цом/десигнтоолс/софтваре/ [/ урл] или Исимпе [урл] хттп://ввв.интерсил.цом/ен/тоолс/исим.хтмл [/ урл] нестајати
 
Знам ЛТспице то не много уређаја (делова), само линеарно опамп и тешко је да га користите. Ја ћу покушати исимпе. Хвала Да ли неко зна било шта друго?
 
Можете покушати са Протеус лабцентер.цо.ук
 
Преузмите ПСпице бесплатну верзију из [урл] хттп://ввв.цаденце.цом/продуцтс/орцад/пагес/довнлоадс.аспк # пспице [/ урл]
 
[Куоте = интернетусер2к12; 1137907] Можете покушати Протеус од лабцентер.цо.ук [/ куоте] ја сам пробао Протеус и нисам био сатисифиед. Превише Душко ..
 
Потребно је да одредите свој буџет и намена. Постоји мноштво Спице симулатора располагању. Ако вам је тешко да користимо ЛТспице да ће се борити са остатком - ЛТспице је један од најједноставнијих оне да уче. Такође, морате да се навикнете на додавање моделе са свим симулаторима, тако чињеница да ЛТспице само долази са ЛТ модела није важно. Кеитх
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top