Шта је подешавање и држите време?

бок никхилиндиа85 Извини цоулднт разумем која доц ви говорите. Ја не могу видети никакву пдф прилог у вашој поруци.
 
Жао иар.см прблм је тхере.хере је [урл] # 800445 хттп://ввв.едабоард.цом/виевтопиц.пхп?п=800445 [/ урл]
 
Здраво, Ако желите да знате Еасон транзистор нивоу сетуп / чекање време, овде је идеја. С једне стране, ваш сигнал података мора да прође кроз капију преноса и пуњење унутрашње чвор са крос-спрегнутих инвертора. Сат сигнал, с друге стране, само треба да "блокирају" капију преноса. Пошто подаци морају проћи кроз више кола, требало би да буде стабилна мало пре него активни ивице сата стигне. Живели!
 
плс прође кроз приложене ппт је корисно за вас.
 
Хеј момци, ако сте у потрази за ППТ фајл, 13.СекЦктТиминг.ппт можете добити овде, ја стварно мислим да то помаже. Боље да га сачувате пре него што поново нестане!
 
подешавање времена се може дефинисати као време подаци схулд се стабилизује пре сат аривес. и холс време може да се дефинише као највећа и временски подаци не би требало да буде покренута након сат пролази
 
Подешавање времена и држите ограничење времена је два главна цонтраинтс за временским уређаја. Па подешавање Време је такође названа мак-кашњење цонтраинт, док времена задржавања назван мин кашњење цонтраинт.Со приликом израчунавања подешавање времена, требало би да користите кашњење простирања (кашњење за нови подаци стабилна), а за чекање време, користите контаминацију кашњење (кашњење за старе податке почну промене) У аддитон, подешавање времена ограничење је у вези са сатом периоду док држите време нот.Аддинг радног такта период ће побољшати цонтраит подешавање времена, али. нема ефекта да одржи време.
 
Ви донт размотрити подешавање и држите времена => метастабилити у подацима ...
 
здраво проћи кроз следећи пдф доступан на следећем линку [урл] # 734963 хттп://ввв.едабоард.цом/виевтопиц.пхп?п=734963 [/ урл]
 
хвала! [Куоте = кен_у1984] Хеј момци, ако сте у потрази за ППТ фајл, 13.СекЦктТиминг.ппт можете добити овде, ја стварно мислим да то помаже. Боље да сачувате пре него што поново нестане [/ куоте]
 
са синтезе перспективе, прва изјава синтетизује да "МУКС" и други синтетише у "ПРИОРИТЕТ Енцодер"
 
Време [пре активног ивици сат], након што свака промена у улазним подацима могла довести у ФФ задршке погрешну вредност се окарактерисати као СЕТУП време тог ДФФ. Време [после активног сата ивици] за које ДФФ излаз одржава своју вредност пре укључења се карактерише као чекање време за ту ДФФ. [Сизе = 2] [цолор = # 999999] Додато после 14 минута: [/ цолор] [/ сизе] време [после активног сата ивици] за које ДФФ излаз одржава своју вредност пре укључења се карактерише као време за чекање то ДФФ.
 
[Куоте = мицрое_вицтор] Овде је добра чланак о временским параметрима. Надам се да је корисно [/ куоте] Хвала на прилогу .. је стварно корисно: Д
 
Стварно лепо ПДФ датотека су доступни овде који бришу многе сумње за мене. Тханк у
 
Хвала! стварно ми је помогла разумем ...
 
[Куоте = викрам161] [куоте = рицхардиуе] Здраво, посланици, Шта је подешавање и држите време? Како да га користите у апликацији напоље? . Хвала унапред [/ куоте] молим те проћи кроз ово, тако да у ће бити јасно [/ куоте] не у имати остатак одсто више него у том белешке са предавања?:
 
погледајте Поглавље 7 књиге рабаеи за дубоким разумевањем
 
Ја нисам у стању да преузмете "13.СекЦктТиминг.ппт". Шта је ово тачка систем. Не разумем. Управо сам се придружио овом форуму. Може ли неко да ми помогне да га двонлоад. Или, ако је могуће плс послати на мој маил ИД (сфдр_имам@редиффмаил.цом).
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top