Добродошли на ЕДАБоард.цом! Међународни форум за електронску дискусију: ЕДА софтвер, склопови, шеме, књиге, теорија, радови, асиц, плд, 8051, ДСП, мрежа, РФ, аналогни дизајн, ПЦБ, сервисни приручници

Register Log in

где је добар ПЦБ-купца

K

kinjilindy

Guest
Поздрав, Желим да знам где можемо пронаћи добар ПЦБ-купца и како да пронађете? Молимо Вас да обавестите

H

haipcb

Guest
Поздрав, ово је Шенжен Хаицхуаниингкин Технологија Цо.Тлд. и можемо вам понудити једнострана, двострана, вишеслојни плоче (4 до 28 слојева), високо-фреквентни вишеслојне Боард (многе врсте високофреквентних материјала), алуминијума подлоге одбор, тешке бакра одбор, Високи ТГ одбора, Карактеристична импеданса одбора , ХДИ одбора, ФПЦ, крутог флекс кола. Ако је било потребе, можете да скенирате наш сајт [УРЛ] ввв.хаипцб.цом [/ УРЛ]. Или можете да ми е-маил: [емаил] хаицхуантецх@гмаил.цом [/ емаил] МСН-: хцтецх@ливе.цн

T

TKshiu

Guest
скенирање наше вебсите.-_-! Они су само узети први поглед и баци вас у гостима.

H

hkgongxiang

Guest
Здраво, ово је ХК Гонгкианг Међународни Електронски Цо, Лтд.Ве су један од водећих произвођача у ПЦБ-Цхина.Оур компанија специјализована за вишеслојни ПЦБ до 30 лаиерс.Плеасе контактирате Џеси ако имате било каквих услова. пошта: гонгкианг НА гонгкиангпцб дот цом УРЛ: 3В дот гонгкиангпцб дот цом

C

coolice586

Guest
Здраво, мој пријатељ. Ово је Алеканде, ПЦБ, произвођача из Кине. ВМД је професионални ПЦБ & ПЦБА произвођач са више од 8 година искуства у Кини. Ми смо премијера ПЦБ произвођач који добио ИСО9001: 2008, СГС и УЛ, специјализована за дуплим, вишеслојне до 24 слојева, ХДИ и Флек и Ригидна ФЛЕКС низ површине готових које наш клијент је потребно у различитим производа захтеве на врло конкурентној цени и у добром квалитету и тачна достава. Не устручавајте се да ступите у контакт са нама. Е-маил: Алекандер@сзбјпцб.цом тел :86-0755-27595558

H

haipcb

Guest
Поздрав, ово је Шенжен Хаицхуаниингкин Технологија Цо.Тлд. и можемо вам понудити једнострана, двострана, вишеслојни плоче (4 до 28 слојева), високо-фреквентни вишеслојне Боард (многе врсте високофреквентних материјала), алуминијума подлоге одбор, тешке бакра одбор, Високи ТГ одбора, Карактеристична импеданса одбора , ХДИ одбора, ФПЦ, крутог флекс кола. Ако је било потребе, можете да скенирате наш сајт [УРЛ] ввв.хаипцб.цом [/ УРЛ]. Или можете да ми е-маил: хаицхуантецх (ат) гмаил.цом МСН: хцтецх (на) ливе.цн

P

pcbtalk

Guest
Ми вам можемо помоћи да промовишу своје производе, услуге и Ваше захтеве за слободан као постави ваш оглас на нашем тржишту уноси Молимо проверите Линк: [УРЛ = хттп://ввв.пцбталк.цом/субмит-листинг.пхп] ПЦБТалк.цом - Дневни ПЦБ-Новости и информације [/ УРЛ] О Пцбталк.цом ПЦБТалк.цом је онлине дом ПЦБ вести и најпоузданији извор информација за штампана плоча (ПЦБ) индустрије. Ми смо били имајући професионалце у индустрији ПЦБ до-до датума од 2008. Такође смо медијски партнер МКП, МКП Средњи запад, ПЦБВест, Национални ЕЛЕТРОНИЦС недеља Великој Британији, ХКПЦА,

S

sped

Guest
Здраво, ја сам ПЦБ суппиер, ако вам треба ПЦБ, молимо контактирајте мене. Срдачан поздрав и хвала РОНГХУИ Индустријски (ХК) ЦО ГРА, ОГРАНИЧЕНОМ Продаја: Шпед Е-маил: мкт03@ронгхуипцб.цом Мобилни: +86 15119229339 Тел: + 86 2418 0755-2917 Факс: +86 0755-29177577 МСН: [ЕМАИЛ] спедгуан @ хотмаил.цом [/ емаил] веб: хттп://ввв.ронгхуипцб.цом [УРЛ] [/ УРЛ]

W

wikecamera

Guest
Хеј, ми смо поуздани [урл = "хттп://ввв.томтоп.цом/цаталогсеарцх/ресулт/?к=ПЦБ&к=19&и=9?аид=и"] мало онлине продавницу [/ урл] од 2004, обезбедити висок квалитет ПЦБ-а, можете али је, у најбољем случају цене са бесплатне доставе и слободне купона. посетите овај сајт: [УРЛ = хттп://ввв.томтоп.цом?аид=и] Кина Велепродаја, Купи кинески производи по најбољој цени Фрее схиппинг [/ УРЛ]

W

wintakpcb

Guest
Винтак кола је специјализована за производњу високу прецизност и поузданост 2-24 ПЦБ слојева, укључујући и ХДИ, алуминијум кола, високе фреквенције плоча, тешке бакар, дебљине злато, итд Ми смо били сертификовани са УЛ, ИСО9001: 2000, ИСО 14001, и ТС16949. За више детаља, молимо пошаљите е-маил ме на Царсон.ки (на) винтакпцб.цом

W

wintakpcb

Guest
[Куоте = винтакпцб; 825494] Винтак кола је специјализована за производњу високу прецизност и поузданост 2-24 ПЦБ слојева, укључујући и ХДИ, алуминијум кола, високе фреквенције плоча, тешке бакар, дебљине злато, итд Ми смо били сертификовани са УЛ, ИСО9001: 2000, ИСО14001, као и ТС16949. За више детаља, молимо пошаљите е-маил ме на Царсон.ки (на) винтакпцб.цом [/ куоте] Ако сте заинтересовани за Винтак, молимо не оклевајте да ме контактирате за детаље, хвала! --- Поздрав, Карсон Кси продајних инжењера Винтак кола Тецхнологи Цо, Лтд Телефон: +86 755 3386 3260 Мобилни: +86 134 1861 1871 Скпие: винтакпцб Бацкуп маил: [емаил] винтакпцб@гмаил.цом [/ емаил]

Toggle Sidebar

Welcome to EDABoard.com

Sponsor