где је добар ПЦБ-купца

K

kinjilindy

Guest
Поздрав, Желим да знам где можемо пронаћи добар ПЦБ-купца и како да пронађете? Молимо Вас да обавестите
 
Поздрав, ово је Шенжен Хаицхуаниингкин Технологија Цо.Тлд. и можемо вам понудити једнострана, двострана, вишеслојни плоче (4 до 28 слојева), високо-фреквентни вишеслојне Боард (многе врсте високофреквентних материјала), алуминијума подлоге одбор, тешке бакра одбор, Високи ТГ одбора, Карактеристична импеданса одбора , ХДИ одбора, ФПЦ, крутог флекс кола. Ако је било потребе, можете да скенирате наш сајт [УРЛ] ввв.хаипцб.цом [/ УРЛ]. Или можете да ми е-маил: [емаил] хаицхуантецх@гмаил.цом [/ емаил] МСН-: хцтецх@ливе.цн
 
скенирање наше вебсите.-_-! Они су само узети први поглед и баци вас у гостима.
 
Здраво, ово је ХК Гонгкианг Међународни Електронски Цо, Лтд.Ве су један од водећих произвођача у ПЦБ-Цхина.Оур компанија специјализована за вишеслојни ПЦБ до 30 лаиерс.Плеасе контактирате Џеси ако имате било каквих услова. пошта: гонгкианг НА гонгкиангпцб дот цом УРЛ: 3В дот гонгкиангпцб дот цом
 
Здраво, мој пријатељ. Ово је Алеканде, ПЦБ, произвођача из Кине. ВМД је професионални ПЦБ & ПЦБА произвођач са више од 8 година искуства у Кини. Ми смо премијера ПЦБ произвођач који добио ИСО9001: 2008, СГС и УЛ, специјализована за дуплим, вишеслојне до 24 слојева, ХДИ и Флек и Ригидна ФЛЕКС низ површине готових које наш клијент је потребно у различитим производа захтеве на врло конкурентној цени и у добром квалитету и тачна достава. Не устручавајте се да ступите у контакт са нама. Е-маил: Алекандер@сзбјпцб.цом тел :86-0755-27595558
 
Поздрав, ово је Шенжен Хаицхуаниингкин Технологија Цо.Тлд. и можемо вам понудити једнострана, двострана, вишеслојни плоче (4 до 28 слојева), високо-фреквентни вишеслојне Боард (многе врсте високофреквентних материјала), алуминијума подлоге одбор, тешке бакра одбор, Високи ТГ одбора, Карактеристична импеданса одбора , ХДИ одбора, ФПЦ, крутог флекс кола. Ако је било потребе, можете да скенирате наш сајт [УРЛ] ввв.хаипцб.цом [/ УРЛ]. Или можете да ми е-маил: хаицхуантецх (ат) гмаил.цом МСН: хцтецх (на) ливе.цн
 
Ми вам можемо помоћи да промовишу своје производе, услуге и Ваше захтеве за слободан као постави ваш оглас на нашем тржишту уноси Молимо проверите Линк: [УРЛ = хттп://ввв.пцбталк.цом/субмит-листинг.пхп] ПЦБТалк.цом - Дневни ПЦБ-Новости и информације [/ УРЛ] О Пцбталк.цом ПЦБТалк.цом је онлине дом ПЦБ вести и најпоузданији извор информација за штампана плоча (ПЦБ) индустрије. Ми смо били имајући професионалце у индустрији ПЦБ до-до датума од 2008. Такође смо медијски партнер МКП, МКП Средњи запад, ПЦБВест, Национални ЕЛЕТРОНИЦС недеља Великој Британији, ХКПЦА,
 
Здраво, ја сам ПЦБ суппиер, ако вам треба ПЦБ, молимо контактирајте мене. Срдачан поздрав и хвала РОНГХУИ Индустријски (ХК) ЦО ГРА, ОГРАНИЧЕНОМ Продаја: Шпед Е-маил: мкт03@ронгхуипцб.цом Мобилни: +86 15119229339 Тел: + 86 2418 0755-2917 Факс: +86 0755-29177577 МСН: [ЕМАИЛ] спедгуан @ хотмаил.цом [/ емаил] веб: хттп://ввв.ронгхуипцб.цом [УРЛ] [/ УРЛ]
 
Хеј, ми смо поуздани [урл = "хттп://ввв.томтоп.цом/цаталогсеарцх/ресулт/?к=ПЦБ&к=19&и=9?аид=и"] мало онлине продавницу [/ урл] од 2004, обезбедити висок квалитет ПЦБ-а, можете али је, у најбољем случају цене са бесплатне доставе и слободне купона. посетите овај сајт: [УРЛ = хттп://ввв.томтоп.цом?аид=и] Кина Велепродаја, Купи кинески производи по најбољој цени Фрее схиппинг [/ УРЛ]
 
Винтак кола је специјализована за производњу високу прецизност и поузданост 2-24 ПЦБ слојева, укључујући и ХДИ, алуминијум кола, високе фреквенције плоча, тешке бакар, дебљине злато, итд Ми смо били сертификовани са УЛ, ИСО9001: 2000, ИСО 14001, и ТС16949. За више детаља, молимо пошаљите е-маил ме на Царсон.ки (на) винтакпцб.цом
 
[Куоте = винтакпцб; 825494] Винтак кола је специјализована за производњу високу прецизност и поузданост 2-24 ПЦБ слојева, укључујући и ХДИ, алуминијум кола, високе фреквенције плоча, тешке бакар, дебљине злато, итд Ми смо били сертификовани са УЛ, ИСО9001: 2000, ИСО14001, као и ТС16949. За више детаља, молимо пошаљите е-маил ме на Царсон.ки (на) винтакпцб.цом [/ куоте] Ако сте заинтересовани за Винтак, молимо не оклевајте да ме контактирате за детаље, хвала! --- Поздрав, Карсон Кси продајних инжењера Винтак кола Тецхнологи Цо, Лтд Телефон: +86 755 3386 3260 Мобилни: +86 134 1861 1871 Скпие: винтакпцб Бацкуп маил: [емаил] винтакпцб@гмаил.цом [/ емаил]
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top