да отвори врата од кола помоћу тоуцх прекидач "

A

amsbhole07

Guest
Желим да развију пројекат "да отвори врата од кола помоћу тоуцх прекидач" Али ја не знам како да почнете да неко ме води за исти
 
Да ли постоји погон у колима да отвори врата? или треба да се такође наћи погон? Где ћете ставити прекидач на додир?
 
[Куоте = амсбхоле07; 1126042] Ја желим да развију пројекат "да отвори врата од кола помоћу тоуцх прекидач" Али ја не знам како да почнете да ме неко води за исто [/ куоте] Концепт је добар, али како диффернциате додир стварног власника аутомобила и неког другог? Шта ако свако том Дик и Хари га додирне? Хоће ли дати прилаз до кола?
 
бити више спецефиц, ти си само желиш откључали возило или отворите саму врата?
 
[Куоте = амсбхоле07; 1126042] Ја желим да развију пројекат "да отвори врата од кола помоћу тоуцх прекидач" Али ја не знам како да почнете да ме неко води за исто [/ куоте] Ви говорите о скривеној тоуцх прекидач? иБуттон? Отисак прста?
 
Или, једноставно имплементирати [урл = "хттп://ввв.иоутубе.цом/ватцх?в=еО2КВгКЗ_РЕ&феатуре=плцп"] фонзие ефекат [/ УРЛ] и будала да почне.
 
Здраво, ја сам прочитао чланак који каже "Ово поставља окидач за шифроване комуникације између кеифоб налази у џепу возача и блокада у аутомобилу Када аутентичан, возач је одобрен приступ да уђе у аутомобил и одвезе., без потребе да узме кључ из џепа ", шта то значи? [ЦОЛОР = "Силвер"] --- ажурирано --- [/ ЦОЛОР] Да знам то, ова апликација је да се реализује у аутомобилу који има Имобилајзер. Тако треба да бринете о Том и Хери
 
То се не ради о "отвори врата аутомобила." Ради се о откључати браву врата (аутентификација), а корисник мора да повуче врата. Такође, да би започели, само користи пусх-буттон није кључно. Да ли је то оно што желите да гради?
 
[Куоте = ДинесхСЛ; 1126327] То се не ради о "отвори врата аутомобила." Ради се о откључати браву врата (аутентификација), а корисник мора да повуче врата. Такође, да би започели, само користи пусх-буттон није кључно. Да ли је то оно што желите да гради [/ куоте] Шта? Покушавате да кажете? : Лол:
 
Не, желим да се изгради тастер који има екран осетљив на додир прекидач да отворите врата. То је реализован уз ауто имобилајзера.
 
ДинесхСЛ направи малу пометњу у нит. Амсбхоле07 можете ли нам рећи да ли имате неку посебну технологију у виду за "тоуцх прекидач"? Шта ви сматрате под "тоуцх прекидач"?
 
[Куоте = тпетар; 1126355] Шта покушавате да кажете? : Лол: [/ куоте] То је било питање. Питао сам амсбхоле, шта он жели. Дакле, он је одговорио! (У свом посту # 11)
 
Здраво момци, За додир прекидач није ништа друго цапацититве прекидач и посебна мицронцонтроллер да осете додир
 
[Куоте = амсбхоле07; 1127483] Здраво момци, За додир прекидач није ништа друго цапацититве прекидач и посебна мицронцонтроллер да осете додир [/ куоте] Добро концепт Али моје питање и даље остаје исти. Ако направите капацитивност, ја могу. Тако могу сви. Како ће дифференциате између тебе и мене отварање ауто? Ја вас питам конкретно о безбедности. Шта безбедност планирате да уграде .. Живели!
 
[Куоте = амсбхоле07; 1127483] Здраво момци, За додир прекидач није ништа друго цапацититве прекидач и посебна мицронцонтроллер да осете додир [/ куоте] Ти би требало да користите неку технику кодирања, нешто као лозинку. Ако само мало да прекидач ово је нула ниво безбедности, плус тоуцх прекидач поље мора бити заштићен од спољашње средине као што су вода, блато, прашину, .... Можете направити један тастер (чак додир дугмета) са лозинком, рецимо 4-цифрени систем лозинку за улазак, код се може репрограмирати. 3-2-1-2 да унесете саопштења три пута, а онда два пута, а онда један, па два пута.
 
Мислим да би требало да буде Аутоматска врата Бежични додир Прекидач, ДТ-ТФ / РФ, зар не? Ако је тако, можете да га тражи у гоогле и видим неке параметре или функције у складу са фамилаир производе морате да направите. [Куоте = амсбхоле07; 1126042] Ја желим да развију пројекат "да отвори врата од кола помоћу тоуцх прекидач" Али ја не знам како да почнете да ме неко води за исто [/ куоте]
 
Да, али додир прекидач није бежична морате да га додирнете. : Лол:
 
концепт је као да је ауто блокада значи да има кључ за покретање мотора мрава она има посебну шифру па је његова крађа спречавање исти кључ морам да користите за тоуцх прекидач
 
али додир сигнал може да се пошаље преко бежичног праву?
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top