зашто ми користимо ПРБС шаблон?

V

vcsel_driver

Guest
шта је употреба ПРБС образаца? свако може да ми објасни шта је прбс образац? зашто се користи у тестирању предајнике функционалност? ко има било какве белешке у вези овога?
 
и од ваших претходних постова, ви сте поменули сте тестирање оптички предајник (Тк). ПРБС образац је низ случајних битова 1 и 0. Користи се као тест узорак, јер се може користити као најгори случај образац теста. Коришћење секвенцијални мало 1 и 0 неће бити најгори случај тест шаблон. Увек је боље да се тестира ТКС са најгором сигнал да провери да ли можемо да преузме најгори сигнал на пријемнику (РКС). Тк да пренесе бучну сигнал прецизно РКС дефинитивно може да пренесе добар сигнал без икаквих проблема. Стога, ми користимо ПРБС као тест узорак. Да бисте тестирали свој оптички ТКС, морате да унесете ПРБС (ек: ПРБС 2 ^ 23-1 у 1.25Гбпс оптичког сигнала можда на таласној дужини 850нм) на процену одбору. У ПРБС се генерише Генератор импулса узорка. Потребно је да повежете ППГ на ВЦСЕЛ извор и подесите однос истребљења и просечну оптичка снага на жељену вредност. Светлосни извор ће бити повезан са голом умиру (преко евалуације одбора) кроз Тоша или ласер. Можете посматрати дијаграм ока у оптички сигнал одашиљача у узорковања Осцилосцопе. Тада можете валдиате ТКС дизајн ли очи следи симулација користећи Цаденце Спецтре или друге алате.
 
у су ми бомбардовани са пуно информација. хвала. али озбиљно ја донт разумем пола Уат покушавате да кажете. можете ли да ми прође пример тест плана за оптички предајник?
 
добро .. Дао сам вам у претходном посту на ствари да читају о томе. је потребно време да се научи. будите стрпљиви н доследни. И цант прође ти никакав план процене изазвати ИТС против прописа компаније. покушајте да погледате на сајту Максим је, агилентс сајт и тектрониц сајт. у можда тамо неке информације
 
ПРБС-битни низ псеудослучајних је само "веома случајан" секвенце са потпуно без икакве везе са суседним бита ... Може се сматрати еквивалент "буку" од аутокорелација је Кронекер делта функција ... Ако имам н-битног ЛФСР, са почетном стању бића једна од 2 ^ н - 1 каже осим "све нуле Сате", и максимално се генерисати ПРБС изменом славине на ЛФСР ... У ПРБС секвенца понавља после свих држава су завршени, па је "псеудо-случајних" ... То је фундаментална иза генерације ЦА кодова или златне кодексима, користите дин ЦДМА и ГПС система ...
 
Како проверити да ли је у ПРБС примљени подаци исправно? односно шта је алгоритам се користи за потписивање анализатора?
 
[Куоте = спарсо] Како проверити да ли је у ПРБС примљени подаци исправно? односно шта је алгоритам се користи за потписивање анализатора [/ куоте] Ја мислим да, када смо тестирали Е1 до ПРБС, потребан нам је лоопбацк уређаја проследи сигнал назад. После поређења, можемо проценити мало грешака.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top