може поднети дозвола за соларис се користити у линук?

M

maple_tao

Guest
Желим да знам, да лиценцирате фајлове ЕДА алата за Соларис верзију да се користи за исте алате линук верзији? ако јесте, како их подесити? неко може да ми помогне? хвала пуно.
 
Мислим да ако дозвола датотека немају информације сунца радном месту (као што су хостид, хард броја), можете да користите у линук или виндовс.тхе Линук и Соларис лиценце је неки, они су креирали неке алата.
 
Да! Само промените свој ХостИД у лиценцни фајл.
 
Како да проверите ХОСТИД у линук кутији, без коришћења било лмутил вези команду? Ако имам фунцитонал лиценсе.дат за прозоре, могу да користе исту лиценсе.дат за линук на истом рачунару? Хвала
 
[Куоте = впванг] Да! Само промените свој ХостИД у лиценцни фајл. [/ Куоте] променити ХОСТИД лиценце филе? Не машина хостид?
 
[Цолор = ред] Илегална пост уклонити Мод [/ цолор].
 
Ако датотека лиценце се плута за Север & феатуре, не чвор закључана. можете да урадите. само променити ваш хостнаме.
 
на промт: тип хостид или типа лмхостид. Они ће ретрурн другачији ИД. зависи од тога који ид јавности фајл ------------------------- мораћете да промените онај прави. [Цолор = ред] Илегална део уклонити Мод [/ цолор].
 
Ако сте променили хостид, датотека лиценце -----------------------------. У супротном, датотека лиценце не може бити почетак! [Цолор = ред] Илегална део уклонити Мод [/ цолор].
 
[Куоте = сулифен] Ако сте променили хостид, датотека лиценце --------------. У супротном, датотека лиценце не може да буде почетак [/ куоте] сулифен је у праву!, Још једна ствар да подсетим, ако лиценца датотека коју имам је хостнаме и хостид бесплатно (знаци хост = било хостид = било). Ви само може променити или ништа о томе, а лиценца може да се користи и на линук и Соларис .... Поздрав, [цолор = ред] Илегална део уклонити Мод [/ цолор].
 
да хостнаме: мачка $ ХОСТНАМЕ добити МАЦ: ипцонфиг Мислим да НЕ да уредите ХостИД поље директно у лиценцни фајл, иначе сви лиценцирани функције ће бити неважећи. Без обзира шта је плутајући тип или чвор нема излаз типа. Једноставно не можете да урадите на тај начин, без ------------------. [Цолор = ред] Илегална део уклонити Мод [/ цолор]
 
нормално, не може променити хостид поље, али за хостид = било, можете дати на хостид тамо. не треба ----------------------. хостнаме и број порта, можете да их промените оно што желите. [Цолор = ред] Илегална део уклонити Мод [/ цолор]
 
ако хостид је БИЛО, верзија је иста. Лиценца може да се користи у свим ОС.
 
У већини случајева, можете да користите датотеку лиценце за оба ОС. Али, ако користите синплиции алатку, чини се да су неке информације о ОС скривена у лиценцни фајл. Лиценца може да се користи у СунОС, а не у Линук.
 
највише алат у соларис је брава хостид и Линук алата је брава на мац адресу можете користити "ифцонфиг" проверите мац адресу у соларис можете променити ------ у линук је исто алкохол [цолор = ред] упозорен [/ боја. ]
 
Чини се да ЕДА лиценца користи 12-цифрени МАЦ као ХОСТИД на Линуку, а он користи 8-цифрени ХОСТИД на СУНЦА.
 
То је истина. У Линук-у, ваша адреса МАЦ (12 Хек цхарацатерс уместо 8 у Сунцу) ће бити хостид. Дакле, ако имате Соларис лиценцни фајл са хостид кодиран у њој, лиценца неће бити покренут. Да ли неко зна како да превари питање ----------- под Линук окружењу? [Цолор = ред] Илегална део уклонити мод [/ цолор].
 
Неке лиценце могу да раде на Линук и Уник
 
ако хостид је бесплатно, можете га користити на било којој платформи, други ...... :)
 
када правите га ----------- и користите линук хостнаме а не хостид -----------. за ово да радим да би ваша машина 1. прозори име исто као линук машине именом, ---------- прозори и копирајте га на линук машини. на пример, ако хост за линук је "вхимпи", промените прозоре име рачунара на "вхимпи" у контролној табли, ------------------------- ------- и онда можете да промените свој Виндовс машини леђа име шта год то било. овај метод функционише и за Соларис и Линук. [Цолор = ред] упозорен [/ цолор].
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top