помогне в / површина идентификацију монтирање диода

B

Basil

Guest
Имам схортцирцуитед (то није успело) Сурфаце Моунт компоненту. Прилично сам сигуран да је диода. Он је повезан са напајањем области снабдевања одбора. Величина пакета (пластичне) је 4 к 3 мм (тј. 160 к 120 мил.) Катода је означен са линијом. Верујем пакет СМБ марака: На горњем левом углу реч "[б] на [/ б]" у круг (ово је лого), до ригтх овог знака [б] 249 [/ б] и тачно испод "249" је [б] Б14 [/ б] не ознака од Онсеми аплиес ове диоде, али је лого сугест би могао бити Онсеми ... Хвала за помоћ мене. Субота је вече, а ја сам у журби са овим стварима. : Кс
 
249 звучи као датум кода. Тражио сам ОН за "диоде обиљежавања Б14", и нашао МБРС140 диода: [урл] хттп://ввв.онсеми.цом/пуб/Цоллатерал/МБРС140Т3-Д.ПДФ [/ урл] Надам се да помаже!
 
хвала Ецхо7! : Д Ипак, ако тражите Б14 у почетној страници ОН Семицондуцтор добијате Зенер диоде!. Погледајте сами: [урл] хттп://ввв.онсеми.цом/сите/продуцтс/сеарцхресултс/0, 4533, 00.хтмл сеарцхСтринг = Б14 [/ урл] у СМБ пакете превише. Зато што је вишеслојна плоча је прилично тешко повући коло. [Сизе = 7] [б] Измењено јула, 30 ЕПИЛОГ [/ сизе] [/ б] диода је Б14. Шта неред је да се идентификују на површину момци монтирање компоненти идентификацију.
 
Претраживачи! Ушао сам у "диоду обележавање Б14" у "Генерал" поље за претрагу на [урл] хттп://ввв.онсеми.цом/ [/ урл] # 5 Хит је био добар. Срећан решавање проблема. :)
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top