потребна помоћ са ДС1307 РТЦ

L

lassy

Guest
Трудим се да изграде РТЦ да се користи у оквиру мог пројекта регулатор температуре и треба ПИЦ скупштине кода који чита и пише са ДС1307 РТЦ цхип.И сам помоћу ПИЦ16Ф877 који има сериалл података и такта значке .. али немаш појма о томе како да иде о ит.ПЛЕАСЕ ми помогне ... хвала
 
Здраво, ДС1307 Користи И2Ц интерфејс. То је дуго говорио о томе у овом одбору. Кликните на дугме за претрагу на врху и писати ДС1307 и дугме за претрагу. Постоји толико много везе у одбору да сам чак могао почети цоиеинг га ... Ако сте пронашли мој одговор користан, кликните на дугме на коме пише [б] Помогао ми је [/ б]. Срећно.
 
Можете пронаћи неке корисне информације од пројекта х ** п :/ / ввв.тецхдесигн.бе/
 
Боље коришћење КЦС Ц компајлер, има спремну функцију да изврши И2Ц команду.
 
Здраво, ја не знам ако је "боље" да користи Ц компајлер - Претпостављам да то зависи од Ветхер можете програмирати Ц! Имам неке генеричке И2Ц рутине и да ће их писати ако желите, ја користим 16Ф877А са окупљања сада на пројекту али користећи ПЦФ 8583, код треба да ради сасвим добро. [
 
Ласси, можете пронаћи овде доста примера кода (за Хи-Тецх Ц): [урл] хттп://ввв.мицроцхипц.цом [/ урл] поздрав
 
моја боља у коришћење дс1337 ии је врло лако да интерфејс од 1307, ако у желите шифру пошаљи ми пм ја сам спреман да помогнем У-
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top