ста да радим са мртвом батеријом

N

nikhilele

Guest
Знам да би требало да га дам за рециклажу. батерија показује 8.5В његово је 12В СЛА батерија 7А из УПС у рачунару може да га оспособити тако да могу да раде за неколико дана више. прекомерно поново или нешто слично томе. Чуо сам о условљавању или ремонта батерије. Дакле, могуће је у мом случају
 
Ако 12В батерија може да произведе ≈ 8.5В значи да је мртав и да не може да уради много о томе .. Поздрав, ИанП
 
а шта је са ремонта батерију шта је то
 
Преправак односи углавном на НиЦд батеријама и суштински низ врло дубоких пражњења-пуњења циклуса .. То неће имати никаквог ефекта на олово-киселина батерије .. Можете покушати такозвану десуфицатион али резултати десулфицатион такође не гарантује .. [Урл] хттп://ввв.интхелигхт.цо.нз/елецтроницс/десулфатор.хтм [/ урл] [куоте] Да ли ово стварно ради? Резултати су цоминг ин Ево неких типичних коментара: Здраво Аластаир, ја бих да вам се захвалим за овако уредан производа. Су повратиле сам неколико батерија сада су ђубре. Окупили сам се као много више као што сам може да пронађе и да их повеже са Аир 403 за пуњење и вођењу десулфатор. Бесплатне батерије и без снаге, не добија много боље од овога. Изградили сам неколико других десулфаторс за друге људе да користе ..... хвала јос једном за такав фантастичан пројекат. Ед Годард Цастле Дале, Утах. Задовољан сам радом. Ваш ради брже од $ 90 Пулс Технологија јединици сам имала 3 године. Џорџ Фицклен Њупорт Њуз, Вирџинија ја заправо видим бакропис у сулфата кристале на врху ћелије. Ерик Вигинс. Темза, НЗ Изгледа као да је овај мали уређај ме спасао $ 60.00. Беле депозити су сви нестали на плочама. Скот Сиссон. Портланд, ОР [/ куоте] [урл]. Хттп://ввв.схака.цом/ ~ калепа / десулф [/ урл] Поздрав, ИанП
 
кажу када имате мртвог батерије, можете да примените висок напон на њему, тако да би поново раде ....... Мислим пуњење висок напон на њему ... је да чињеница? ТХКС
 
Здраво. Имати погледати на овом [урл] хттп://ввв.буцхманн.ца/Цхап10-паге5.асп [/ урл] Надам се да помаже
 
Дошао сам да знам ове компаније у Сингапуру зове Баттеридоцторс Азија њиховом сајту [урл] ввв.баттеридоцторасиа.цом [/ урл]. Хтео је да зна како да поново енергију мртву све врсте оловни акумулатор, ја сам их позвао и доносе неке од мојих мртвих батерија. Понуда из аутомобилске батерије оловни мојим кућним алкалне батерије. Особље љубазан да докажу свој систем и дозволити ми да оставим мртве батерије са њима Поновно оживљавање. Следећег дана сам добила свој позив да батерије сам дао за њих је спремна да се поново користити. На моје изненађење, аутомобилска оловни акумулатор показују 10% већи капацитет од номиналне цапцити произвођача. Такође, пакет мртвог алкалне АА и ААА батерије дадох им је пуна на власти да вози свој дигитални фотоапарат. Тестирао сам да то постигне 450 трепери пре него што одем мртав поново. Нема сумње нова технологија која може спремна поново енегизе све врсте батерија из пуњиве типа примарне ћелије без да их одвајања. Једноставно најбоље!
 
хеј тхерс ништа више могуће освешћавајући мртву систем до сада, осим мртвих људи. па ипак, ја ало покушао оживљавање неке моје мотоцикла 12 волти батерија, али не сви од њих су заиста оживи тако десулфатинг или десулфатион како га они зову. они су мантаинанце бесплатне батерије. од 10 комада само 6 од њих се практично оживи у обиму од најмање 80% свог капацитета, али и даље ради. засто не пробати помоћу десулфатион на батерије УПС.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top