12ВДЦ до 127ВАЦ инвертор користи ЛМ3524

F

fjpompeo

Guest
Здраво свима, ја желим да се изгради 12ВДЦ до 127ВАЦ 60Хз-100В инвертор користи ЛМ3524 ПВМ контролера. Да ли је то могуће? Да ли постоји спремност и проверена пројекат доступна за преузимање? Поздрав, Фернандо
 
Здраво, Не стварно, ови се користе за ДЦ у једносмерну конвертора. Та кола могу бити корисни. Разлика између 120 и 127В вероватно није значајна ако желите да генеришете напон линије од 12В батерије, ако је то ћете морати да користите прилагођени трансформатора рана, већина њих заправо су прилагођени рану инвертора. [Урл] хттп://ввв.ааронцаке.нет/цирцуитс/инвертер.асп [/ урл] [урл] хттп://ввв.интерк.ор.јп/јапан/се-иноуе/е_цкт30_1.хтм [/ урл] Бобе.
 
Ааон колач је инвертер не ради: 1) Његова кондензатори су уназад и они дигну. 2) Својим транзистори доживи слом лавину својих емитер-базне станице која отпадима малу количину енергије из њих, стварајући високе актуелне шиљке у кондензаторима који имају поларитет који такође изазива их дићи у ваздух. 3) пристрасност струја транзистора је сувише низак за инвертор. 4) Његова снага је око 30В на ниском напону. Трансформатор и јаче транзистори нема никакве везе са тим фиксирање. Јапански регулатор је компликовано, јер не користи центра прислушкују трансформатор.
 
Поштовани, Ни њих користи ЛМ3524. Треба ми коло које користи ЛМ3524. Фернандо
 
[Куоте] Јапанци инвертер је компликовано, јер не користи центра прислушкују трансформатор [/ куоте] Ово је сурпризинг анализа мом мишљењу.. Шта мислиш са [и] компликовано [/ и] у том погледу? Трансформатор је заправо много једноставније. Х-мост кола има занимљиву особину да се не пате од трафо цурења индуктивности. Са правилном распореду, сви напонских директно сече обрнутом диоде и скренута на аутобуску напона. Ја бих прихватио тезу, да није погодан за 12 В регулатор због високог напона на прекидаче, мада то не мора нужно да рачунају за ФЕТ прекидаче. Коло има ионако друге мане, једноставна "један-за-два" капија Возач је највероватније узрок моста унакрсно струје. Један би се очекивати подесив непостојећи радно време за Х-моста возача, нормално. Нажалост, ја немам шему за 3524 контролисане инвертора. Али ја сам видео гомилу инверторских кола на ЕДбоард током протеклих месеци. Прилично сам сигуран да треба да постоји нешто што се уклапа.
 
Јапански сајт са ниском потрошњом инвертора који користи четири МОСФЕТ уместо да је центар-одвод трансформатор и само два МОСФЕТ, има још један мали инвертор који користи центра прислушкују трансформатор и само два комплета транзистора уместо четири МОСФЕТ.
 
Ова тема је смешно. питате за еми коришћењем одређеног један канал ПВМ контролера, ипак правити никакве друге захтеве, осим 127 ВАЦ 60Хз инвертора. штавише ЛМ3524 нема мртву временску контролу, тако да ово неће да раде за високе фреквенције ПВМ грехом таласа инвертора. да је рекао, нема разлога да га користите на све за 60 Хз центру чесме квадратног таласа инвертора, интерни осцилатор неће поуздано радити испод 1КХз као што је назначено теорије оп у подацима. Ако сте желели да синхронизујете унутрашње ОСЦ. на 60Хз окидачу, и даље морају да се носе са 44% максималног радног циклуса, и нелинеарне савтоотх сигнал, а да не помињемо чињеницу да ће вам се помоћу чипа само за флип-флоп и излаз возачем, када ће бити потребно спољни МОСФЕТ возач ионако
 
[Куоте] Ова тема је смешно [/ куоте]. Не нарочито, мислим. Она није рекао на све, ако квадрат талас или синусни ПВМ инвертором је намењен. Као [и] сине [/ и] није рекао, чуо сам [и] квадратни талас [/ и] од питања. У праву си, то СГ3524 није први избор за било који од њих. Мислим, међутим, да би оперативни кола за обе верзије бити дизајнирани. СТ СГ3524 датасхеет се говори 120 Хз до 500 кХз ПВМ осцилатора домета, 120 Хз [б] је [/ б] 60 Хз инвертер излаз. @ Аудиогуру: Видим да сте мислили, Х-мост коло је превише компликована за примену. То може бити тачно у случају квадратног таласа инвертора.
 
можете направити претварач ради са 3525 ПВМ контролер али техе излаза не могу возити МОСФЕТ директно морате да додате диск врата помоћу транзистора. боље ићи на 3525 која може дриецтли повезан са МОСФЕТ врата. у мом старом дизајну упс ја сам користио 3524
 
Здраво Фернандо! Пробајте ове линкове ... х + + п :/ / ввв.едабоард.цом/фтопиц91039.хтмл х + + п :/ / ввв.ехов.цом/хов_2281345_дц-ац-инвертер-олд-упс.хтмл х + + п :/ / соунд.вестхост .цом/пројецт89.хтм Срдачан поздрав. јацкрс: Д
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top