2 низ упоредите у Дев Ц + +

F

fawadbutt

Guest
Здраво, Ја сам помоћу Дев Ц + +, пишем програма цампаре два инт низ [10], б [10]; добити вредност низа од корисника за петље цин>> а [ј]; упоредите и приказ истог низа интагер облику [и] и Б [и] може да ми помогне било за последњи део програма ....
 
У реду да се упореди са низовима целобројне можете само да петље као величина низа и проверите их са сваком вредности ...... Пример: узмимо исте променљиве А и Б фор (инт и = 0; сам
 
Хвала за снимак,,, ја такође користити ово решење, али проблем је него што сам ући на пример, унесите 1 1: 2 1 2 унесите: 2 1 унесите 3: 4 2 унесете 1: 2 2 унесете 2: 2 3 унесете 3: 6 Резултат је 2 2 ................................. Надам се разумеју у .. одговор је 2, али одговор је 2 2 ово је инцоррент .........
 
У реду. То значи да би требало да буде приказан број само једном, чак и ако низ садржи много море.Ин том случају, потребно је да се изјасни један динамичан и други низ контра целих типа. Мислим да би било боље да дају решење него да се то опише, јер би то лако разумети. Дакле, ја што комплетну функцију за вас. Потребно је само да позовете функцију из главног. воид цоммон_оут (инт, инт * б, инт сизе_а, Инт сизе_б) {инт ц = (инт *) маллоц (сизеоф (инт) * 1) / / можете да дате величине најмање два низа, али динамичне расподела се могу чувати неке Инт простор бројач = 0; инт и, ј, к; фор (и = 0; сам
 
Хвала господине ми дају најбоље анвер ...
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top