50 ома импеданса меч

S

scorpyann

Guest
Да ли ико зна шта је 50 ома импеданса и како да знамо када да користе 50 импедансу ом на пцб одбора? плс хелп ме
 
Ви само ће користити 50 Охм трагове ако оптерећење и извор захтева да. Ако спојница сигнале између појачала који су и 50 ома сам / О тада ћете користити 50 Охм траг да спречи рефлексије на линији.
 
Ја пројектовање лоадбоард који ће се користити за тестирање Брзи уређај, не морам да контролише импедансу?
 
Нисам сигуран шта подразумевате под великим брзинама. (1ГБ / с или 20ГБ / с?) Погледајте видео је од стране националних на брзи пренос података, где Др Ховард Јохнсон истиче ствари које траже у хигх-спеед пцб распоред. [Урл] хттп://ввв.натионал.цом/натионалтв/ [/ урл]
 
Брзи уређај где успон / пад време уређаја је веома мали, око 2-3нс. то значи, фреквенција је прилично велика, око 117Мхз (формула: фрекв = 0.35/рисе време)
 
Брза је релативна израз. За мене брзо рисетиме је мање него 150пС. На 117МХз преко кратке раздаљине (
 
да, траг дебљине неће бити критичан, како о импедансе утакмици? Не морам да сендвич сваки сигнал слој са ГНД и поставите слој на 50 ома?
 
Сандвицхинг сигналних слојева између ГНД-а није увек добра идеја. Није могуће да вам дати одговоре на питања као што су општи питате, не знајући више детаља о свом колу. Много ће зависити од вашег круга. Шта мислите постављањем слоја на 50 Охма? Узмите времена и погледате видео Џонсон, јер може да одговори на нека од ваших питања.
 
здраво маинтаинг 50 ома импеденце је цомпулсари. Зашто 50 ома? Пошто ИЦ а може возити 50 ома импеденце. можете ацхиве тако маинтаинг стек-уп одбора, контроли језгро и препег дебљину и додао авионе дати у од 50 импеденце ома.
 
Главни разлог за рад са 50 или 75 ома импедансе ће бити да то чини повезивање већини тест опреме за мерење лака.
 
да, за високе брзине сигнала, препоручује да контролише 50 ома импедансе
 
Провери ово може бити корисно [урл] хттп://ввв.едабоард.цом/виевтопиц.пхп?т=222968&хигхлигхт = [/ урл]
 
то је механички, односе се на израду 1) ако користимо више од 50охм траг, онда фалсификат неки ВАХТ диффицулт.бецаусе не можемо измишљати ширину тараце је мање од 3 миллс.ит је минимум. 2) ако користимо затим мање од 50 ома, траг ширина је море.ит није боље за високе густине одбора. па углавном 50 ома траг кориснији. Траг импеаданце је зависност геометрија трага. али видео апликација 75 импеаданце је воле. плз обавестити ако нешто није у реду. [Сизе = 2] [цолор = # 999999] Додато после 31 минута: [/ цолор] [/ сизе] електрицна: - 1) свака породица има логике разликују од излаза импеаданце.то задовољи све породице логичких 50 ома имоеаданце је уесд. 2) ако је коришћење више од високе импеаданце трага, више текућег је потребно да вози траг. 3) ако је коришћење мање од 50 ома импеаданце користи, аутоматски тренутни густине повећање законом Омов. па како случајева пробелем. па углавном 50 ома воле.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top