Аналогни ПИД контрола за ДЦ мотора положај

J

jivega

Guest
Здраво. Требам дизајн пример за аналогни ПИД контроле за ДЦ мотор позиција Тхнкс
 
лм12 је 80ватт оп-амп. је погодан за аналогне покрета контролера. Постоји дијаграм аналогних ПИД контролер "модерних система контроле". Можете дизајнирати ПИД цонтоллер са само 3 оп-појачала. За апликације контролу кретања морате фреквенцију напона конвертора. Требало би да конвертујете сигнале тахометар линеарном сигнал.
 
Постоји лабораторија не да даје одличан увод за овај проблем. Са шеме и објашњење како да се изгради контролер позиције за ДЦ мотора са оп-појачала. Се порука у е-књига форуму. [Урл] хттп://ввв.електрода.пл/ебоард/виевтопиц.пхп?т=58753 [/ урл] ме се тиче
 
Здраво пут сте дали не постоји! Да ли имате неки други линк? поздрав, / СтоппТидигаре
 
Ја сам добио фајл од пријатеља и нашао сам га одлично и корисно, па сам га пребацити на е-књига делу сајта. Сада Чини као тај одељак је нестао: ((био велики ресурс) Такође сам приметио да исти документ био на интернету са другом фајла, али ја не могу да се пронађу на том месту тада веза је била одговор на мој пост у е-књига секцију и гоогле не даје ништа ... Тако да ако неко га наћи негде другде, молбе дају поново везу, до тада фајл је аташе за овај пост фајл је 12п лабноат о аналогни контролер ПИД позиције за. ДЦ мотор Она објашњава П., ја и Д део тога и има цхематицс тиче ме.
 
Пронађено је ван електрода, коначно ... [Урл] хттп://ввв.пеопле.фас.харвард.еду/ ~ тхаиес/пхис123/лб11ПИД_оцт02.пдф [/ урл] ме се тиче
 
Здраво види ихис сајт: хккп :/ / ввв.анадигм.цом @ дигм доноси платформу засновану дизајн на свету са аналогног преквалификовани софтвера и хардвера компоненте које омогућавају сложене аналогних кола ће се спроводити у аналогном противвредности на ФПГА. Можете користити Тхиер чипове и изгради ПИД контролер (аналогни), они имају аппноте о овој теми. Поздрав
 
Здраво Како могу дизајнирати церцуит користећи ИЦ-као заиста ПИД контролер?
 
погледајте [урл] ввв.пеопле.фас.харвард.еду/ ~ тхаиес/пхис123/лб11ПИД_оцт02.пдф [/ урл] [сизе = 2] [цолор = # 999999] Додато после 2 минута: [/ цолор] [/ сизе] видети [урл] ввв.пеопле.фас.харвард.еду/ ~ тхаиес/пхис123/лб11ПИД_оцт02.пдф [/ урл]
 
Покушао је да "види ввв.пеопле.фас.харвард.еду/ ~ тхаиес/пхис123/лб11ПИД_оцт02.пдф", али каже: Забрањени Ви немате дозволу за приступ / ~ тхаиес/пхис123/лб11ПИД_оцт02.пдф на овом серверу. Дакле, можда ћете га показати нама. Поздрав
 
види Лаб 10Ц у [урл] хттп://ввв.пеопле.фас.харвард.еду/ ~ тхаиес/пхис123 / [/ урл] ... мали узорак већина
 
Здраво виде ову документацију, полован МАТЛАБ СИМУЛИНК. хвала
 
погледајте овај сајт [урл] хттп://вет.хевс.цх/енергие/тецхникуепид.асп [/ урл]
 
можете да користите Атмел АВР, то ће вам помоћи на путу, али ја донт имати више деатилс о жао проблем
 
[Б] Ассаламо Алликум! Ако желите да контролишете позицију ДЦ мотора онда морате знати неке параметре ДЦ мотор. 1) Отворите петља добитак 2) Временска константа ИЛИ Сеттелинг време (тау) МОЕЛ у моделу представља КМ _________ 1 + ТС Онда морате погледати свој респосе на МАТЛАБ. Затим, ту су рекуиременитс на тој основи да осмисле свој ПИ контролер. Мислим да је довољно ПИ контролер за контролу позиције Моор. "Јело позиционирање Сситем Користећи усмерене ДЦ мотор" је моја коначна практична у Цонтрол Енгинееринг-ИИ. Ви дизајнирате ПИ контролер за свој захтев. Желимо Вам срећно фотографије запамти ме у својим молитвама [/ б].
 
ја имам проблем са ПИД контролером молим да ми помогне да дизајнира аналогни контролер ПИД за контролу позиције
 
Израда аналогни ПИД кола, није диффицулт.Ит је само комад цаке.Иоу може направити општу коло ПИД у којима се Кп, КИ и Кд добици бити подешен тако потентиометер.Вхат важније је када ваш систем добија стабле.Хов ћете наћи добит за пропротионал, интегралног и деривата контролора Оно важније је, као и како ће ПИД кола добија повратну сигнал.Вилл користите неки сензор? Калибрација сензора је такође важно у ПИД колу, посебно са освртом сигнала ПИД контролера.
 
хеј, ја је потребна помоћ у одреде физичке параметре као што су пригушења однос (б), момента инерције ротора (Ј), електромоторна сила константна (КМ), електрични отпор (Р) и Индуктивност (Л) од стварне мотора. то је оно параметри помиње ее562бккосх.рар.
 
Роугли говорећи о овом оне.Иоу треба да имају два потенциометра за тхис.Оне обртним потенциометром, који ће бити поставили на мотор.Тхе други потенциометар је једна по којој можете да контролишете да је угао. Како ће то функционисати Можете променити отпор потенциометра (контрола угао), на пример, можете подесити да 100Охмс, онда мотор ће такође помера како би се поставили 100Охмс ротационе потенциометром. Дакле отпор два потенциометра ће увек покушати да буде исти. 100Охмс ----- 100Охмс 68Охмс ------ 68Охмс отпор заправо одражава угао у позицији цонтрол.И претпоставити да се ради о угаоној позицији контролу ДЦ мотора. Дакле, шта ће ваша контролер ПИ би до.Иоур ПИ контролер ће покушати да задржи два отпор једнак сваком отхер.Ит наставља кретање моторним право у аццродинг са својим углом потенциометар за контролу. Ако вам је потребна додатна помоћ у ит.И може да вам помогне да направите коло ДЦ мотора положају контролер од нуле.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top