Како да покренете фајлове?

P

pd

Guest
ХИ Имам торрент фајл, не знам како да водим ит.Плеасе помоћ.. Је преузето је из Хвала, пд
 
Ви сте се приказују торрент клијент софтвер на рачунару, као што је БитТоррент ([урл] хттп://ввв.битторрент.цом/довнлоад.хтмл [/ урл]). Затим покрените клијентски софтвер, идите на Филе-адд торрент и софтвера преузима одатле.
 
ако користите рутер морате унапред клијенти'су порт на вашем ПЦ ип превише.
 
у могу да користе БитЦомет. ру могу донвлоад из [урл] хттп://ввв.торрентспи.цом [/ урл]
 
Гет уТоррент из уторррент.цом је 500к велика екстра брзо, а након првог лансирања уторррент ће вас питати да ли да га ван'т асосиате са типовима торрент филе клик да, и поред све што треба да урадите са својим торрент је двоструко кликните на њега.
 
Мислим да покренете БитТоррент датотеке ова два софтвера може бити корисно цхек је 1) ФласхГет ---- довнлоад манагер 2) Азерус мог себе помоћу ових тво.Ве може слободно преузети са Интернета.. Хвала, Тарака
 
У школи и на послу, ја користим [урл = хттп://ввв.торрентрун.цом] ТоррентРун [/ урл], ако је ваш вољни да баци пар долара, нећете морати сваки комад софтвера за покретање торрент. Будући да се ради на тамошњим сервера постова собом и без рутера, лука блокира питања! :) Код куће сам још увек користе Азерус која ради добро.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top