Како читати СМД кондензатор вредности.

N

nguyennam

Guest
Здраво свима, имам једно питање и надам се да неко може да помогне: за СМД отпорнике, то је у реду за читање вредности на паковањима, али за СМД кондензатора, не постоји ништа на паковању, па како да знам своје вредности? Хвала вам пуно унапред. нгуиеннам
 
Здраво, морате тражити у [урл] ввв.гоогле.цом [/ урл] у "СМД + кодова" Нотице: Можете ставити на: "...." Искрено Сафак ..
 
Здраво, одговор је садрже у свом питању! Ништа на кондензатор, ништа читати .... То је једноставно, зар не? Користите цапациметер .... ЦД ;)
 
Хвала свима, то значи да не постоји начин, ја користим ни по РЦЛ метар, а понекад, по мултиметра погађање грубе вредности. нгуиеннам
 
[Куоте = нгуиеннам] Хвала свима, то значи да не постоји начин, ја користим ни по РЦЛ метар, а понекад, по мултиметра погађање грубе вредности. нгуиеннам [/ куоте] Ви ћете добити много прецизније резултате ако десолдер прво СМД кондензатор.
 
Плез предузме техничко суппорт.Аццординг подржавају произвођача 2 моја кновлеге постоји правилан начин да сазнате вредност АМД кондензатор.
 
плс погледајте на страници х ** п :/ / ввв.соларботицс.нет / библиотека / комада / партс_елецт_пасс_цап_цоде.хтмл # см ја мислим да ћу ти помоћи много .. : Д
 
н_худа2006 је у праву, СМД кондензатори немају списе о њима. То је на једној од две стране већих, написаном са танким црним линијама (или тачке)
 
Хвала вам свима за ваше помаже. Али ја икада видела капице са величином од око 1.5к2мм, обојена жуто или браонкасти, без ичега на својим паковањима, па како да знам своју капацитивност. нгуиеннам
 
Здраво, Набавите паметну Пинцета можете прочитати вредност отпорника и кондензатор приказан на Пинцета. Његова стварно добро.
 
О звучи лепо, никада нисам чуо за то. Можеш ли ми дати марку и њен груби цену? Тханх ти много. нгуиеннам
 
Треба сомтхинг овако .... [урл = хттп://ввв.сиборг.цом/смарттвеезерс/СТ_Цанада_2.хтм] дигитални Пинцета [/ урл] да измери СМД кондензатор вредности.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top