Добродошли на ЕДАБоард.цом! Међународни форум за електронску дискусију: ЕДА софтвер, склопови, шеме, књиге, теорија, радови, асиц, плд, 8051, ДСП, мрежа, РФ, аналогни дизајн, ПЦБ, сервисни приручници

Register Log in

УСБ Постављен ЈДМ програмер

4

4S7thilak

Guest
Не разумем зашто неко да ово коло, када ЈДМ програмер ради ок са 9 пин Д серијски порт конектор. То није вредно труда да уради све ово: Д: д.

N

nashwan

Guest
хи проблем са јдм програмер сада је више ком (лаптоп) нема серијски порт и изгради пк2 Лите (блуероомелецтроницс) његов рад фино.

S

sahu

Guest
[Куоте = насхван] здраво проблем са јдм програмер сада је више ком (лаптоп) нема серијски порт и изгради пк2 Лите (блуероомелецтроницс) његов рад фино [/ куоте]. Може у Схеар ХЕКС код [18ф2550] & опаретинг софтвеар

N

nashwan

Guest
хи саху видим да плс [урл] хттп://ввв.блуероомелецтроницс.цом/довнлоадс/Јунебуг% 20Ассембли% 20Инструцтионс.пдф [/ урл]

D

demonoidss

Guest
момци, и ако бих желео да искористим ову УСБ програматора само за ЕЕПРОМ 24ЦКСКС? Шема може бити једноставније?

W

wayu_ix

Guest
[Куоте = аимен.х; 700332] конектор Ј2 шта је [/ куоте] ово коло може радити за УСБ на РС232 конвертор?

R

ronymandal123

Guest
Нашао сам малу ЈДМ програматор је могуће да се то уради са УСБ? [Урл = хттп://ракесхмандал.инфо/мицроцонтроллер/Хов-то-маке-ЈДМ-Программер.пхп] Како направити ЈДМ програмер | Како да направите сопствену ЈДМ хардвер | ЈДМ ДИИ [/ урл] и [урл = хттп://ракесхмандал.инфо/мицроцонтроллер/винпиц800-цонфиг-фор-ЈДМ-Программер.пхп] Конфигурисање ВИНПИЦ800 са ЈДМ програматором [/ урл]

N

noureddine1

Guest
Цхек овај. УСБ на РС232 може да се користи.

R

ronymandal123

Guest
Покушао сам помоћу УСБ на РС 232 ДБ-9 Цонвертер ... То није ишло ..... Имао сам ту идеју, уморни да кабл .. али не ради ..... Ионако мислим док ... Користио сам неки други начин да се то уради ... ЈДМ линк изнад воркс фине ...

N

noureddine1

Guest
да ради за мене на ИЦ прог само подесити као јелен: на хардверску конфигурацију провера Виндовс АПИ и за И / О одлагања (22).

Toggle Sidebar

Welcome to EDABoard.com

Sponsor