УСБ Постављен ЈДМ програмер

Не разумем зашто неко да ово коло, када ЈДМ програмер ради ок са 9 пин Д серијски порт конектор. То није вредно труда да уради све ово: Д: д.
 
хи проблем са јдм програмер сада је више ком (лаптоп) нема серијски порт и изгради пк2 Лите (блуероомелецтроницс) његов рад фино.
 
[Куоте = насхван] здраво проблем са јдм програмер сада је више ком (лаптоп) нема серијски порт и изгради пк2 Лите (блуероомелецтроницс) његов рад фино [/ куоте]. Може у Схеар ХЕКС код [18ф2550] & опаретинг софтвеар
 
хи саху видим да плс [урл] хттп://ввв.блуероомелецтроницс.цом/довнлоадс/Јунебуг% 20Ассембли% 20Инструцтионс.пдф [/ урл]
 
момци, и ако бих желео да искористим ову УСБ програматора само за ЕЕПРОМ 24ЦКСКС? Шема може бити једноставније?
 
[Куоте = аимен.х; 700332] конектор Ј2 шта је [/ куоте] ово коло може радити за УСБ на РС232 конвертор?
 
Нашао сам малу ЈДМ програматор је могуће да се то уради са УСБ? [Урл = хттп://ракесхмандал.инфо/мицроцонтроллер/Хов-то-маке-ЈДМ-Программер.пхп] Како направити ЈДМ програмер | Како да направите сопствену ЈДМ хардвер | ЈДМ ДИИ [/ урл] и [урл = хттп://ракесхмандал.инфо/мицроцонтроллер/винпиц800-цонфиг-фор-ЈДМ-Программер.пхп] Конфигурисање ВИНПИЦ800 са ЈДМ програматором [/ урл]
 
Цхек овај. УСБ на РС232 може да се користи.
 
Покушао сам помоћу УСБ на РС 232 ДБ-9 Цонвертер ... То није ишло ..... Имао сам ту идеју, уморни да кабл .. али не ради ..... Ионако мислим док ... Користио сам неки други начин да се то уради ... ЈДМ линк изнад воркс фине ...
 
да ради за мене на ИЦ прог само подесити као јелен: на хардверску конфигурацију провера Виндовс АПИ и за И / О одлагања (22).
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top