Фиксирање Сетуп & Холд Кршења

[Куоте = рају3295; 371700] здраво шаргарепе држите и подесите повреде су међусобно искључиви и вилатионс се може подесити са теретно кашњења и одлагања те ће бити више ако у повећање радне температуре и да ће бити мање ако у децресе темп .. само је ово мој тхогухт предложите ме да ли је могуће у реалном времену, или не, и реците ми да ли постоји неки проблем са играњем темп [/ куоте] Како можете играти са темп. после снимање напоље? то није у вашој контроли ... молим вас да појасните своје анс? Током СТА можемо узети темп. разматрања, али како после траком од .. [ЦОЛОР = "Силвер"] [СИЗЕ = 1] ---------- Пост аддед ат 11:24 ---------- Превиоус пост био у 11:21 [/ СИЗЕ] [/ ЦОЛОР] ---------- [КУОТЕ = прпатил03; 866221] Здраво шаргарепа, После производњу чипа, ако добијате држите повреду. онда неће радити. Али ипак, ако желите да се то ради, идите на лабораторију, повећање температуре лабораторије у зависности од повреде чекању време, пошто држите повреда је обрнуто пропорционална можете да га ради [/ куоте] Ја мислим да донт чипови су направљени да раде у. лабораторије само било .... па ја бих рекао оставити темп. и играње са темп. да поправи било кршења .... најбоље је да се повећа / смањи Датапатх кашњење или да уведу искривити у сат путу ...
 
како додајући бафере поправке држите време?
 
ако се негативне вредности деси, то сматрати нуле.
 
[Куоте = гоурав.панда; 1082271] како додајући бафере поправке држите времена [/ куоте] За чекање, желимо да одложи пут за пренос података, тако да се подаци не достигне сувише рано. Дакле, ми користимо кашњење бафере поправити држање.
 
Желим да знам како бафери се користе да одложи сигнал.буфферс користе се само да поврати ниво сигнала колико ја знам.
 
[Куоте = гоурав.панда; 1083070] Ја желим да знам како бафери се користе да одложи сигнал.буфферс користе се само да поврати ниво сигнала колико ја знам [/ куоте] Хи Гоурав Да бафери се користе за враћање. сигнала, али када користите било коју ћелију, било тампон или инвертер, ове ћелије имају неки застој у вези са њима. Дакле, када додате на било коју ћелију на свом путу на путу кашњење повећава. Пошто тампон или 2 инвертори су најједноставнији облик ћелија, бафери се користе. За фиксирање обуставу, постоје посебни бафери кашњења присутне у библиотеци, оне се користе.
 
Ако погледате једначине времена задржавања [Б] Тцк + Тцомб> Тскев + Тхолд [/ Б]. Држите кршење услед бржег Датапатх. Ако бисмо повећали кашњење Датапатх. То ће решити одржати прекршај и додао бафер у Датапатх ће повећати Датапатх кашњење. [Урл] хттп://ввв.едабоард.цом/тхреад227915.хтмл # 2 [/ урл]
 
[Куоте = иадаввлси; 1083081] Ако погледате једначине времена задржавања [Б] Тцк + Тцомб> Тскев + Тхолд [/ Б]. Држите кршење услед бржег Датапатх. Ако бисмо повећали кашњење Датапатх. То ће решити одржати прекршај и додао бафер у Датапатх ће повећати Датапатх кашњење. [Урл] хттп://ввв.едабоард.цом/тхреад227915.хтмл # 2 [/ урл] [/ куоте] По подацима путање одлагања мислиш Тцомб право? али сматрају подешавање времена једначина Тцлк + Тскев> Тцк + + Тцомб ТСУ. Дакле повећање Тцомб да поправи време задржавања ће у суштини чине коло ради на мањој фрекв (због подешавање времена). Дакле, да ли постоји бољи начин да се оптимизује како подешавање и држите разматрања време?
 
Можете повећати Датапатх кашњење (инсерт бафер) само имате довољно подешава маргине друго ћете завршити има сетуп повреду. Ако је ваш пут има држите кршења и подешавање критичну Такође, него тампон локације постаје веома важно.
 
али колико ја знам само за подешавање времена кршења узети су у цосидератион при рачунању сат за кола.
 
Да, јер подешавање зависи од фреквенције и држите је независна од фреквенције.
 
Али, претпостављам у пракси увек смо поставили циљану сата фреквенцију при дизајнирању самом чипу, што значи да Тцлк је фиксна. Од Тцк и ТСУ су фиксирана на синтезу фази. Једине параметри које смо управљате Тцомб и Тскев. Ми бисмо желели да имају високу Тцомб за проверу времена задржавања и високе искривити за високо покренут фрекв без кршења сетуп време. Али, важно је напоменути да (Тцомб) макс је ограничена подешавања док (Тскев) макс ограничена чекању време. Интеракција између ова два мора бити пажљиво контролисана да ради на правој фрекв (без кршења подешавање) и обезбеди одговарајуће податке узорковане (без кршења маха). јавите ми ако моје схватање је у праву
 
Надам се да је ово право место да поставим ово питање. У рег до рег пут, ако морам онда сетуп повреду где би требало да убаците бафер, на покретање флоп или хватање флоп? и зашто?
 
Подешавање времена:-минимумм време које је дата сигнал који би требало да буде одржан стабилан или стабилна пре доласка активног ивици тактног једначине:-Тцк + Тцомби = Тхолд Ако се подаци време доласка (Тцк + Тцомби) је већи од података потребан време (ТЦП Тсетуп) онда сетуп повређено ...., можемо поправити сетуп кршења може се поправити следеће технике 1.целл димензионисање пораст (лансирање флопа) 2.цомби кашњење смањење 3.Нет дужина смањење 4.Цлоцк Период повећање Ако подаци време доласка (Тцк + Тцомби) је мањи од потребног времена података (ТЦП-Тсетуп) онда држите се крши ...., можемо поправити да држите кршења може се поправити следећих техника 1.Целл доле димензионисање (ручак флоп) 2.нет дужина повећање 3.цомби кашњење повећање
 
[Куоте = јеет_асиц; 1085394] Ја се надам да је ово право место да поставим ово питање. У рег до рег пут, ако морам онда сетуп повреду где би требало да убаците бафер, на покретање флоп или хватање флоп? и зашто [/ куоте] Бафери се углавном користи за исправљање држите кршења. За исправљање кршења сетуп: размотрите Тцлк> Тцк + + Тцомб ТСУ - Тскев претпоставимо Ур Тцлк је фиксан метод 1: Покушајте да смањите свој Тцомб тако пипелининг итд метод 2: Можда ћете желети да повећају Тскев ([Б] Додавањем бафере у ухвати пут [/ Б] Али опет се уверите да повећање Тскев не резултира у чекању повреде од Тскев <Тцк + Тцомб - Тхолд Али ја бих предлажемо вам да испробате пре него што покушате метход1 метход2.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top