Шта је Дужина дифузије ефекта?

A

ajaytronic

Guest
Може ли неко да објасни шта је ЛОД (дужина дифузије) ефект коректно, суочавамо се овај проблем доњем технологије (90 нм и испод). Како смо одлучити се подудара са паттеринг обзиром ЛОД. Ја само знам да је, делимо лутке транзистор на главну један у борби против своје дејство тако својим повећава њен ЛОД. Плс исправите ме ако сам ворнг. Ако неко има папире повезане или докуменат, плс поделите га.
 
ровови раде механички стрес на МОС изазива промене у понашању према МОС колико је далеко од рова до коришћењем лажне прсте смањи овај ефекат узрок у стави прсте далеко од рова док користите мултипликатор је боље довести све МОС ће имати Исти стрес (боље одговара)
 
Можете позвати овај ефекат такође СТИ (схалло ров изолација ефекат). Због тога струја у НМОС и ПМОС транзистора добио извршен. Да авоиде овај ефекат у изгледу морате да авоиде шишање активне регионе за парова попут актуелних огледала, дифф пара ... у отхервардс покушајте усиг једну или доубре фингуре уређаје за погађања сврху. Немојте користити више од 2 или 3 фингурес у распореду нарочито за садашње огледала и приказа паирс.Иф У могу одржавати појединачне финфурес скроз добићете извађеног симс близу ваше шеми.
 
Овде је одличан документ о вашем рекуист: [урл] ввв.иеее-цицц.орг/06-8-6.пдф [/ урл]
 
Поздрав свима, Хвала за помоћ. неко може објаснити ЛОД матцинг. лсуппосе је постојање 3 прста & Б има 4 прста са истим В / Л. Како ћемо га надигра. Можемо користити овде заједничке лутке минималне дужине (дозвољено технологије).
 
Претпостављам да нисте, погледајте линк сам поставио ... Плз проверити на страни 7 за одговор вашег питања ...
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top