Добродошли на ЕДАБоард.цом! Међународни форум за електронску дискусију: ЕДА софтвер, склопови, шеме, књиге, теорија, радови, асиц, плд, 8051, ДСП, мрежа, РФ, аналогни дизајн, ПЦБ, сервисни приручници

Register Log in

читање излаз АДЦ користимо команду

N

nileshgupta

Guest
како да читају излаз АДЦ путем у команди или могу да провере статус дигиталног излазног пина (било висок или низак) преко команди на

C

ckshivaram

Guest
који модем и који АДЦ мислите овде ....

N

nileshgupta

Guest
ја говорим о АДЦ кбее модула треба ми хитно чекају одговор ....

C

ckshivaram

Guest
треба да научите да питате сумње јасно да ли вам је потребна помоћ брзо ... донт би људи овде да вас питам још питања да разуме ваш проблем ... шта кбее, који модул??? без спецификације, не можемо ништа

N

nileshgupta

Guest
кбее модул ја користим је примопредајник, а радови на ЗигБее протокола и АДЦ мислим је адц уграђена у кбее модулу сада молим вас дајте ми одговор

C

ckshivaram

Guest
Све кбее су примопредајници и рад на ЗигБее протокола ... шта је број модела спецификацију .. ако не знам онда нам дајте линк или слику да би идеју о томе ....

S

seadolphine2000

Guest
Молимо бити прецизнији. Пошаљите КСБЕЕ произвођача, модел, дилера или, било корисне информације можемо користити да вам помогне.

N

nileshgupta

Guest
је произведен од стране макстреам и ја смо га купили од робокитс овде је линк од где сам га купио : Робокитс Индија, једноставан за коришћење, вишенаменски Роботицс Сетови ... [/ урл]

C

ckshivaram

Guest
то ће такође имати таблу интерфејс са МАКС232 на коју се овај модул је прикључен .. можете комуницирати са серијском комуникацијом онда .........

S

seadolphine2000

Guest
Као што видим из даиасхеет, биће вам потребан "ниво Преводилац" чип јер примопредајник УАРТ ниво ЦМОС 3.3В Мораћете МАКС232 да интерфејс примопредајник на рачунару, а мораћете да 3.3В 5В нивоу преводилац у случају да ваш контролер ради са 5В. Надам се да ово помаже.

Toggle Sidebar

Welcome to EDABoard.com

Sponsor