читање излаз АДЦ користимо команду

N

nileshgupta

Guest
како да читају излаз АДЦ путем у команди или могу да провере статус дигиталног излазног пина (било висок или низак) преко команди на
 
који модем и који АДЦ мислите овде ....
 
ја говорим о АДЦ кбее модула треба ми хитно чекају одговор ....
 
треба да научите да питате сумње јасно да ли вам је потребна помоћ брзо ... донт би људи овде да вас питам још питања да разуме ваш проблем ... шта кбее, који модул??? без спецификације, не можемо ништа
 
кбее модул ја користим је примопредајник, а радови на ЗигБее протокола и АДЦ мислим је адц уграђена у кбее модулу сада молим вас дајте ми одговор
 
Све кбее су примопредајници и рад на ЗигБее протокола ... шта је број модела спецификацију .. ако не знам онда нам дајте линк или слику да би идеју о томе ....
 
Молимо бити прецизнији. Пошаљите КСБЕЕ произвођача, модел, дилера или, било корисне информације можемо користити да вам помогне.
 
је произведен од стране макстреам и ја смо га купили од робокитс овде је линк од где сам га купио : Робокитс Индија, једноставан за коришћење, вишенаменски Роботицс Сетови ... [/ урл]
 
то ће такође имати таблу интерфејс са МАКС232 на коју се овај модул је прикључен .. можете комуницирати са серијском комуникацијом онда .........
 
Као што видим из даиасхеет, биће вам потребан "ниво Преводилац" чип јер примопредајник УАРТ ниво ЦМОС 3.3В Мораћете МАКС232 да интерфејс примопредајник на рачунару, а мораћете да 3.3В 5В нивоу преводилац у случају да ваш контролер ради са 5В. Надам се да ово помаже.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top